Horor The Cursed od režiséra Anthropoidu slibuje temnou podívanou ve stylu Vlkodlaka a Čarodějnice

Horor The Cursed od režiséra Anthropoidu slibuje temnou podívanou ve stylu Vlkodlaka a Čarodějnice 2 obrázky v galerii
The Cursed (2021) | Foto: LD Entertainment
Gotický horor The Cursed je novým filmem Seana Ellise. Jméno tohoto režiséra u nás zatím není příliš známé, jeho snímky Cashback a Metro Manila ale zaznamenaly velmi kladná přijetí.

Ellis ale natočil také válečné drama Anthropoid, pojednávající o proslulém atentátu na Reinharda Heydricha, v němž si vedle hollywoodských hvězd Cilliana Murphyho a Jamieho Dornana zahrálo i mnoho českých herců a hereček v čele s Aňou Geislerovou. Určitou míru kvality tedy od nadějného britského filmaře tedy očekávat můžeme.

Trailer: The Cursed

The Cursed se z traileru profiluje jako náramná stylovka, v níž temné atmosféře nahrává už samotné časoprostorové zasazení (Francie, 19. století). Obyvatele malé vesnice ohrožuje tajemná a pravděpodobně nadpřirozená hrozba. Na pomoc místním lidem přijíždí mladý patolog (Boyd Holbrook), jehož však pronásledují jeho vlastní démoni.

Zatím se zdá, že by nás mohlo čekat něco mezi Vlkodlakem s Beniciem Del Torem a svéráznou Čarodějnicí Roberta Eggerse. A takový výsledek by nemusel být vůbec marný.

V amerických kinech bude mít film premiéru už 18. února. Uvedení v českých kinech zatím nebylo oznámeno, s trochou štěstí se ale některý z domácích distributorů lákavě vypadajícího titulu ujme.

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články