Kdyby tak Česká republika měla prezidentku... Rudolf Havlík představuje svůj nejnovější film včetně titulní herečky

Kdyby tak Česká republika měla prezidentku... Rudolf Havlík představuje svůj nejnovější film včetně titulní herečky 5 obrázků v galerii
Prezidentka | Foto: Marlene Film Production
Z vášnivého bloggera, cestovatele a spisovatele se stal v posledních letech neméně plodný režisér. Řeč je o Rudolfu Havlíkovi, který měl loni v kinech intimní drama Minuta věčnosti, v Ásii dotočil romantickou komedii Ostrov, ve výhledu je pokračování komerčně úspěšného snímku Po čem muži touží a dnes představil další filmový přírůstkem, jehož hlavní hrdinkou bude vůbec první prezidentka České republiky!

Vznik romantické komedie Prezidentka popsal režisér a scenárista Rudolf Havlík na svém facebookovém účtu následovně. „Když jsem přišel před lety s nápadem natočit film o české prezidentce, hodila mi do toho vidle Zuzana Čaputová, ale já se na ní nezlobil. Přišlo mi to tenkrát vtipný. K tomu všemu si všichni mysleli, že jsem se zbláznil, když se chci pustit do něčeho takovýho. Slýchám to často, ale nakonec se vždycky najde někdo odvážný, viď, Šárko Cimbalová? No a Prezidentka je na světě.“

Snímek bude pojednávat o prezidentce České republiky, která věnuje veškerý svůj pracovní a osobní čas řízení státu. Jak ale v popisu uvádí producent filmu, společnost Marlene Film Production (Šarlatán, Anděl Páně 2), „láska si najde cestu i do nejvyšších míst“.

Aňa Geislerová | Foto: Marlene Film Production

A teď to nejdůležitější, kdo si prezidentku Karlu zahraje. Tvůrci a producenti snímku sáhli po velezkušené Aně Geislerové (Božena, Kráska v nesnázích, Štěstí), která v minulosti ztvárnila například tuzemskou první dámu, ženu prezidenta Václava Havla, ikonickou Olgu Havlovou ve snímku Slávka Horáka Havel.

Do kin by se Prezidentka měla podívat už letos v létě.

Bude Aňa Geislerová dobrá filmová prezidentka?
ano
ne
Nevím.
Je mi to jedno.

Podívej se na Prezidentka online hned teď!

Ankety
Kterému filmu byste dali Českého lva?
Atlas ptáků
Chyby
Muž se zaječíma ušima
Okupace
Zátopek
Nemůžu posoudit.
Na české filmy se moc nedívám.
Nejnovější články:
Načíst další články