Obrovský hit Netflixu dostane pokračování. A ne jedno

Obrovský hit Netflixu dostane pokračování. A ne jedno 9 obrázků v galerii
Red Notice | Foto: Netflix
Akční komedie Red Notice dorazila na největší streamovací službu teprve v listopadu, ale už teď je jisté, že se dočká pokračování. Vzniknout mají rovnou dvě naráz.

Špionážní komedie Red Notice, v níž agent Interpolu stopuje nejhledanější zlodějku umění, svedla dohromady herecké hvězdy, jako je Gal Gadot, Dwayne Johnson a Ryan Reynolds. Variaci na Dannyho parťáky natočil režisér Rawson Marshall Thurber (Mrakodrap) a šlo o dosud nejdražší produkci Netflixu, jejíž rozpočet dosáhl 200 milionů dolarů. Na takovou nabídku předplatitelé slyšeli a Red Notice se rychle stal nejsledovanějším filmem v historii streamovací služby, když přeskočil i dosud vedoucí Bird Box se Sandrou Bullock.

A to znamená, že pokračováním nestojí v cestě vůbec nic. Netflix nehodlá zahálet a objednal si hned dva sequely, které mají vznikat souběžně a na jejichž scénářích už Marshall Thurber pracuje. Vrátit by se mělo hlavní herecké trio a samozřejmě můžeme počítat se začleněním nových postav, ztvárněných zajímavými herci. Produkce by měla odstartovat příští rok a návrat Johnsona, Gadot a Reynoldse by tedy mohl proběhnout v průběhu roku 2024.

Red Notice | Foto: Netflix

Dwayne Johnson na svém instagramu označil Red Notice za globální kulturní fenomén a je pravděpodobné, že pokračování s trojicí oblíbených hereckých hvězd nezůstane v tomto ohledu za očekáváním.

Jak se vám Red Notice líbilo? Dokážete si představit, jak bude příběh rozvedený v dalších dvou filmech?

Podívej se na Red Notice online hned teď!

Ankety
Kterému filmu byste dali Českého lva?
Atlas ptáků
Chyby
Muž se zaječíma ušima
Okupace
Zátopek
Nemůžu posoudit.
Na české filmy se moc nedívám.
Nejnovější články:
Načíst další články