Trailer: Jennifer Lopez se na Valentýna představí v romantické komedii, kde se s nevěrou vyrovná vskutku svérázně

Trailer: Jennifer Lopez se na Valentýna představí v romantické komedii, kde se s nevěrou vyrovná vskutku svérázně 4 obrázky v galerii
Vem si mě | Foto: Universal Pictures
Jennifer Lopez patří mezi tu vzácnou sortu umělců, která se úspěšně dokázala prosadit nejen ve světě hudby, ale i ve filmu. Po tříleté pauze (naposledy si zahrála v roce 2019 v komedii Zlatokopky) se vrátí do kin v žánru romantické komedie snímkem Vem si mě.

Ve Vem si mě se Lopez téměř po čtvrt století znovu sešla před kamerou s Owenem Wilsonem, s nímž si v roce 1997 zahrála v klasice Anakonda.

Ve filmu hraje popovou hvězdu Kat, která těsně před svatbou v Madison Square Garden, kdy ji doslova sleduje celý svět, zjistí, že její nastávající má milenku. Rozhlédne se davem, uvidí Wilsona, který je tam zcela omylem a drží nápis Marry Me (jde o název nové písně, již měli novomanželé zpívat) a impulzivně se rozhodne, že ho vymění za původního ženicha. A stane se.

Trailer Vem si mě

Základní premisa filmu není v rámci žánru vůbec marná. Doufejme, že z ní autoři vykřešou víc než pouhé klasické romantické veletoče a ohrané vtípky typu „nejsem z tvého světa, takže netuším, jak se mám správně chovat“.

Pokud jste si u traileru lámali hlavu, odkud znáte asistenta Kat, hraje ho John Bradley, představitel dobráka Sama z veleúspěšného seriálu Hra o trůny.

Vem si mě uvede do českých kin společnost CinemArt 10. února 2022.

Vem si mě | Foto: Universal Pictures

Podívej se na Vem si mě online hned teď!

Ankety
Líbí se vám trailer k Betlémskému světlu?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články