17.11.2021, 09:00

Disney vsází na staré známé. Někteří ani nebyli hlavními postavami, ale teď dostávají vlastní show!

Disney vsází na staré známé. Někteří ani nebyli hlavními postavami, ale teď dostávají vlastní show! 7 obrázků v galerii
The Ice Age Adventures of Buck Wild | Foto: Disney+
Je tu oslava narozenin služby Disney+, což znamená dvě věci - exkluzivní obsah a zároveň velká nálož informací o novinkách, které se pro VOD platformu na příští rok chystají.

A dostalo se samozřejmě i na animované pořady pro děti. Milovníky filmů Doba ledová jistě potěší zpráva, že se na obrazovky Disney+ vrací jedna velmi osobitá postava, která se objevila v Době ledové 3 - řeč je o jednookém lasičákovi Buckovi, který se dočká vlastního seriálu Buck Wild. Připravte se na pořádné pravěké dobrodružství plné dinosaurů a šílených vačičáků, kteří se k Buckovi připojí. Premiéra je v plánu na 28. ledna 2022.

Zootropolis a obyvatelé tohoto životem pulzujícího města se také vrací s dalšími příběhy v seriálu Zootopia+. Série krátkometrážních snímků nám vždy představí některého z hrdinů filmu Zootropolis, například Fru Fru, Gazelle nebo lenochoda Bleska.

Zootopia+ | Foto: Disney+

Baymax! je již třetím seriálem s hrdiny filmu Velká šestka. Tentokrát ale půjde o samotného Baymaxe a jeho účel, pro který ho Tadashi stvořil - jako asistenta pro pacienty. Bez svého týmu se tak bude Baymax starat o potřebné v celém Fransokyu, včetně tety Cass.

Třemi filmovými příběhy, Burákovými povídačkami a Autogroteskami příběhy Buráka a Bleska McQueeena nekončí. Pro Disney+ vzniká nový seriál jménem Cars on the Road a jak název napovídá, na Buráka, Bleska a jejich přátele čeká pořádně divoká jízda, budou totiž cestovat a jak vydané umělecké koncepty napovídají, nebudou to obyčejné výlety do okolí, ale například mezi dinosaury nebo do světa Šíleného Maxe.

Cars on the Road | Foto: Pixar/Disney+

Všechny tyto pořady by měly na Disney+ dorazit v průběhu roku 2022. Disney ale oznámilo i dva na rok 2023.

První se jmenuje Tiana a bude se jednat o muzikálový seriál pokračující v příběhu pohádky Princezna a žabák. Poté co si Tiana vzala Naveena, stala se princeznou Maldonie a nyní na ni čeká řada nových dobrodružství.

Tiana | Foto: Disney+

A posledním projektem, kterým se Disney+ pochlubil je seriál Win or Lose od studia Pixar. Hrdiny příběhu budou členové středoškolského softbalového týmu a jejich trenér, které čeká účast na mistrovství. Každý díl seriálu pak bude vyprávěn z pohledu jiné postavy.

Won or Lose | Foto: Disney+
Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články