14.11.2021, 09:00

Marvel si připravil další seriálovou nálož. První pohledy na She-Hulk, Moon Knighta nebo Ms. Marvel jsou venku!

Marvel si připravil další seriálovou nálož. První pohledy na She-Hulk, Moon Knighta nebo Ms. Marvel jsou venku! 17 obrázků v galerii
Moon Knight | Foto: Marvel Studios
Oslava narozenin služby Disney+ je vždy spojená s datem 12. listopadu. Pro její předplatitele to znamená exkluzivní program na tento den. A pro ty, kteří tuto službu nevlastní, je tu seznam plánovaných projektů všech dceřiných studií společnosti Walt Disney, které mají za úkol zajistit, aby si ji pořídili i ostatní.

A jelikož je Marvel součástí této velké rodiny a již loni všechny své fanoušky potěšil poměrně slušnou dávkou seriálů s oblíbenými komiksovými superhrdiny, příští rok nebude jiný. Zde jsou tedy hrané a animované projekty, na které se můžeme v roce 2022 těšit. Z některých máme i první obrázky (nebo alespoň loga). Přesná data premiér ještě zveřejněná nebyla.

Tak se nejdříve pojďme podívat ty hrané.

IronHeart

Hlavním hrdinou seriálu IronHeart je Riri Williams (Dominique Thorne), geniální vynálezkyně, která vyvine nejpokročilejší oblek od dob Iron Mana.

Plakát | Foto: Marvel Studios

Echo

Díky seriálu Hawkeye se poprvé seznámíme s Mayou Lopez (Alaqua Cox), která se nám jako hlavní hrdinka představí v seriálu Echo.

Plakát | Foto: Marvel Studios

Moon Knight

Hlavní role Marca Spectora se ujal Oscar Isaac. Moon Knight se narodil jako Marc Spector – syn amerického rabína, jehož vzpurná povaha ho zavedla až do armády. Po kariéře u námořnictva se stal žoldákem a na jedné misi v Egyptě byl ponechán napospas smrti ve starověkém chrámu zasvěceném bohu měsíce Khonshuovi. Marcovi se bůh zjeví a nabídne mu druhou šanci výměnou za to, že se stane jeho zástupcem na zemi. Marc přijímá a stává se bojovníkem se zločinem a pravou rukou boha Khonshu.

Moon Knight | Foto: Marvel Studios

Ms. Marvel

Seriál Ms. Marvel nám představí úplně první muslimskou superhrdinku všech dob. Civilním jménem se jmenuje Kamala Khan (Iman Vellani) a jedná se o šestnáctiletou dívku pakistánsko-amerického původu z Jersey City. Své superschopnosti získala díky kontaktu s mlhou, jež vyvolala substance zvaná Terrigen Mist. Kamala díky tomu dokáže zmenšovat nebo zvětšovat celé své tělo nebo pouze končetiny podle toho, jak zrovna potřebuje.

Ms. Marvel | Foto: Marvel Studios

Agatha: House of Harkness

Spin-off seriálu WandaVision, jehož hlavní hrdinku jsme díky němu již poznali. Opět by si ji měla zahrát Kathryn Hahn.

Plakát | Foto: Marvel Studios

She-Hulk

Právnička Jennifer Walters (Tatiana Maslany) je sestřenicí Bruce Bannera, která po transfúzi krve, kterou od Bruce dostala, získá podobné superschopnosti jako její příbuzný. Na rozdíl od Bruce se ale ovládá a zůstává během přeměny sama sebou, sice silnou a zelenou, ale příčetnou.

She-Hulk | Foto: Marvel Studios

Secret Invasion

Co se stane, když na Zemi proběhne tajná invaze Skrullů? To nám poví Nick Fury (Samuel L. Jackson) a Talos (Ben Mendelsohn).

Secret Invasion | Foto: Marvel Studios

A nyní k těm animovaným.

I Am Groot

Série krátkých filmů ze života dospívání jednoho velmi osobitého člena Strážců Galaxie.

Plakát | Foto: Marvel Studios

X-MEN ‘97

Tento seriál zamíří na obrazovky až v roce 2023, ale měl by potěšit všechny milovníky komiksů, protože by měl pracovat s časovou osou původní série z 90. let.

Plakát | Foto: Marvel Studios

What If...?

Jak se dalo očekávat, po oblíbené první řadě přichází na řadu druhá. Tak se nechme překvapit, jaké další alternativní příběhy si pro nás připraví.

Spider-Man: Freshman Year

Animovaná podoba příběhů o prvních krůčcích Petera Parkera jako Spider-Mana půjde k jeho komiksovým kořenům včetně vizuální podoby.

Plakát | Foto: Marvel Studios

Marvel Zombies

Oblíbení superhrdinové společnosti Marvel proti neustále se šířící zombie nákaze. Jak tohle skončí?

Plakát | Foto: Marvel Studios
Kreativní Evropa
Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články