Finální trailer na nový Resident Evil láká do kin na velké množství nechutných monster

Finální trailer na nový Resident Evil láká do kin na velké množství nechutných monster 5 obrázků v galerii
Resident Evil: Raccoon City | Foto: Constantin Film
Premiéra nového Resident Evil je za rohem a tentokrát by fanoušky měla čekat hodně věrná adaptace hry, která nesází na pozlátka, ale chce zkrátka rozpoutat peklo.

Od prvního traileru jsou milovníci herní předlohy rozpačití, jestli je to to, na co čekali. Obsazení vesměs neznámými tvářemi, relativně skromný vizuál, atmosféra stařičkých hororových béček a minimum vizuálních lákadel. V rámci ducha prvních herních dílů je to ale naprosto v pořádku. Že tenhle fenomén série s Millou Jovovich postupně poslala do absurdních otáček plných zpomalovaček a 3D blbin je jedna věc, hry ale byly poctou klasickým hororům. A tomu se chce nový snímek zvoleným stylem maximálně přiblížit.

Finální trailer už nechce příliš nového prozrazovat, láká nicméně na to podstatné – na monstra. A rozhodně to vypadá, že se bude na co dívat:

Raccoon City, kdysi prosperující sídlo farmaceutického gigantu Umbrella Corporation, je nyní umírajícím městem na středozápadě. Po odchodu společnosti je z města pustina... A pod povrchem se skrývá velké zlo. Když je toto zlo vypuštěno, obyvatelé města se navždy změní... A malá skupina přeživších musí spolupracovat, aby odhalila pravdu a k tomu přežila noc.

V hlavních rolích se představí Robbie Amell (Chris Redfield), Kaya Scodelario (Claire Redfieldová), Hannah John-Kamen (Jill Valentineová), Tom Hopper (Albert Wesker), Neal McDonough (William Birkin) a Avan Jogia (Leon S. Kennedy). Resident Evil: Raccoon City vstoupí do českých kin 2. prosince.

Resident Evil: Raccoon City | Foto: Constantin Film
Ankety
Na co se v létě nejvíc těšíte v kině a na streamu?
The Boys, třetí řada
Ms. Marvel
Hustle
Peaky Blinders, finální řada
Jurský svět: Nadvláda
Umbrella Academy, třetí řada
Elvis
Thor: Láska jako hrom
The Gray Man
She-Hulk
Na dovolenou a na koupání!
Nejnovější články:
Načíst další články