13.10.2021, 22:00

Známe datum premiéry Zaklínače. Druhá řada se blíží

Známe datum premiéry Zaklínače. Druhá řada se blíží 2 obrázky v galerii
Zaklínač | Foto: Netflix
Druhá řada fantasy seriálu Zaklínač je připravena na svou premiéru, kterou Netflix oficiálně oznámil zcela novým plakátem.

Henry Cavill se jako Geralt z Rivie vrací na Netflix již 17. prosince letošního roku. Jak hlásá nápis na novém plakátu, jeho osudem je chránit. A přesně to má Geralt ve druhé řadě v plánu. Myslí si totiž, že Yennefer zemřela a jediný, kdo mu na světě zůstal, je Ciri, jeho Dítě osudu. Odveze ji tedy na nejbezpečnější místo, které zná – Kaer Morhen, kde ji má možnost nejen ochraňovat, ale i vycvičit. A pomáhat mu v tom bude i jeho mentor Vesemir.

Zaklínač | Foto: Netflix

Příjemný předvánoční dárek, že? Každopádně už víme i to, že se můžeme stejně jako u první řady těšit na osm epizod. K sedmi z nich dokonce známe i názvy – A Grain of Truth, Kaer Morhen, What is Lost, Redanian Intelligence, Turn Your Back, Dear Friend a Voleth Meir.

A pro ty, kterým se nelíbily rozdílné časové linie prvního Zaklínače, máme skvělou zprávu. Ve druhé řadě se budou všechna dobrodružství Geralta, Yennefer, Ciri a Marigolda odehrávat ve stejné době.

Ankety
Půjdete do kina na Dunu?
Určitě, nemůžu se dočkat!
Ne, sci-fi mě nezajímají
Do kina nechodím, na filmy koukám jen doma
Co je to Duna?
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist