17.9.2021, 16:00

Třem Tygrům vyrostla brněnská konkurence. Tvůrci z Divadla Husa na provázku uvádějí crazy komedii Hraj něco!

Třem Tygrům vyrostla brněnská konkurence. Tvůrci z Divadla Husa na provázku uvádějí crazy komedii Hraj něco! 6 obrázků v galerii
Hraj něco! | Foto: Tomáš Žilinský
Brněnské kino Scala dnes večer od 20:30 hodin uvede seriálový maratón členů Divadla Husa na provázku. Titul Hraj něco! má šest dílů po deseti minutách a narozdíl od populárního seriálu sKORO NAmizině, který byl inspirován koronavirovou pandemií, šlo brněnským divadelníkům prostě "jen" o to zahrát si v seriálu.

O čem to je? Internetový seriál Hraj něco! je crazy komediální jízdou třech mladých herců Divadla Husa na provázku (Dalibor Buš, Dominik Teleky, Tomáš Žilinský) napříč nejen brněnskou divadelní scénou. Základní zápletka založená na obavě hlavních hrdinů z vyhazovu v divadle se postupně rozvine v sérii více či méně ztřeštěných situací. Dalibor, Dominik a Tomáš se totiž rozhodnou „stát lepšími herci“. A za tím vede jediná cesta – učit se od těch nejlepších. Ale to není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. V šesti desetiminutových dílech se tak „utkají“ s hercem Národního divadla Brno Martinem Slámou, hereckým požitkářem Michalem Isteníkem nebo vyjedou do džungle jménem Ostrava za Třemi Tygry či do pražského Divadla Na zábradlí, kde se jim do cesty postaví Jiří Vyorálek nebo Jan Zadražil.

Původně avizovaná setkání a camea se ve finále rozrostla například o účast Vojty Kotka a intervenci členů Divadla Husa na provázku do všemožných televizních a internetových pořadů.

Trailer

Za realizací seriálu Hraj něco! stojí produkční společnost overhere. Seriál režíroval Radim Svoboda, který se spolu s hlavními hereckými představiteli (Buš, Teleky, Žilinský) podílel též na jeho scénáři.

Hraj něco! je možné zhlédnout exkluzivně již dnes v telce Kuki.
Detaily k dnešní projekci v brněnském kině Scala najdete zde.

Protagonistům seriálu Hraj něco! se podařilo nabourat do DVTV. | Foto: Hraj něco!
Dominik Teleky | Foto: Hraj něco!
Ankety
Líbí se vám trailer k Betlémskému světlu?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články