Trailer: Když má vaše láska poslední rok života a vás právě propustili z vězení, měli by se mít ostatní sakra na pozoru

Trailer: Když má vaše láska poslední rok života a vás právě propustili z vězení, měli by se mít ostatní sakra na pozoru 6 obrázků v galerii
South of Heaven | Foto: Arts District Entertainment
Jimmy (Jason Sudeikis) strávil posledních dvanáct let za mřížemi pro ozbrojenou loupež. Z vězení ho dostane láska – jeho Annie (Evangeline Lilly) umírá na rakovinu a Jimmy komisi slíbí, že své milované dopřeje nejlepších dvanáct měsíců jejího života.

Jeden by čekal, že dostat se na svobodu bude ten největší problém. K Jimmyho smůle však není jeho probační úředník (Shea Whigman) žádné neviňátko a než se stihne nadechnout, už je zase zatažen do světa zločinu, jemuž vládne místní boss Price (Mike Colter). Jimmy ale nehodlá ztrácet čas, když ho mají s Annie tak málo. A musí proto začít situaci drasticky řešit.

Snímek South of Heaven režiséra Aharona Keshalese (Big Bad Wolves, segment v The ABCs of Death 2) nabízí zajímavou výzvu pro Sudeikise, jehož diváci znají především z rolí milých chlápků (na tom je ostatně postaven i jeho seriálový hit Ted Lasso). Pro Lilly jde zase po delší době o možnost připsat si do filmografie pořádně dramatickou roli. A Whigham jako záporák snad konečně dostane prostor, o nějž si v každém filmu říká (v takovém Jokerovi tvůrci jeho talent i charisma opravdu hrubě nevyužili).

Kriminální drama South of Heaven vstoupí do amerických kin 8. října. Ve stejný den by se mělo podívat i na VOD. Českou premiéru zatím nemá.

South of Heaven | Foto: Arts District Entertainment
South of Heaven | Foto: Arts District Entertainment
Ankety
Těšíte se na bondovku Není čas zemřít?
Strašně moc!
Trochu
Vůbec ne
Nevím, o co jde
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist