26.8.2021, 15:00

Nejočekávanější filmy a seriály, které dorazí na streamovací služby v září '21

Nejočekávanější filmy a seriály, které dorazí na streamovací služby v září '21
Cry Macho (2021) | Foto: 2020 Warner Bros. Entertainment Inc. - Photo by Claire Folger
V září na VOD platformy dorazí drama o 11. září, nová adaptace pohádkové klasiky, hvězdně obsazený akční thriller, horory od žánrových mistrů a v neposlední řadě také novinka nesmrtelného Clinta Eastwooda! Těšit se můžete také na nové řady hned několika skvělých a oblíbených seriálů a také na dvě velmi ambiciózní seriálové novinky!

Nejočekávanější filmy:

Jaká je cena života (2020)

Advokát Ken Feinberg (Michael Keaton) se ocitá před téměř neřešitelným úkolem: určit, jak odškodnit rodiny, které po teroristických útocích z 11. září 2001 utrpěly nevyčíslitelné ztráty. Dostane přitom velkou lekci z empatie... V dramatu režisérky Sary Colangelo (The Kindergarten Teacher) a scenáristy Maxe Borensteina (Godzilla vs. Kong) natočeném na motivy skutečných událostí dále hrají Stanley Tucci, Amy Ryan a další.

Premiéra: 3. září na Netflixu

Popelka (2021)

Slavná hrdinka v podání Camily Cabello má velké sny a s pomocí své kouzelné kmotry si je snaží splnit. Klasická pohádka bude tentokrát pojata jako moderní filmový muzikál. Dále hrají Pierce Brosnan, Minnie Driver či Idina Menzel.

Premiéra: 3. září na Prime Video

Kate (2021)

Vražedkyně, která poté, co byla otrávena a zbývá jí necelý den života, se vydává na lov ulicemi Tokia, během kterého se spřátelí s dcerou bývalého cíle. Akční thriller v režii Cedrica Nicolas-Troyana (Lovec: Zimní válka), s Mary Elizabeth Winstead a Woodym Harrelsonem v hlavních rolích.

Premiéra: 10. září na Netflixu

Zhoubné zlo (2021)

V novince hororového specialisty Jamese Wana (Insidous, V zajetí démonů) mladou ženu (Annabelle Wallis) pronásledují děsivé vize brutálních vražd. Řešení záhady se možná nachází v ženině minulosti.

Premiéra: 10. září na HBO Max (o den dříve bude film k vidění také v českých kinech)

Strašidelné příběhy na dobrou noc (2021)

Alex (Winslow Fegley), chlapec posedlý děsivými příběhy, je uvězněn zlou mladou čarodějnicí (Krysten Ritter) v jejím současném bytě v New Yorku. Jedním z producentů rodinného fantasy hororu je kultovní režisér Sam Raimi (Lesní duch, Téměř dokonalý zločin, trilogie Spider-Man, Stáhni mě do pekla).

Premiéra: 15. září na Netflixu

Cry Macho (2021)

Nejnovější režijní počin 91letého Clinta Eastwooda, v němž ztvárňuje i ústřední postavu. Tou je tentokrát bývalá rodeo hvězda a chovatel koní, jenž má za úkol přivést domů mladého chlapce z Mexika od alkoholické matky k jeho otci do Texasu. Na této těžké cestě starý a unavený jezdec nalezne vykoupení tím, že chlapce naučí, co to znamená být dobrým mužem.

Premiéra: 17. září na HBO Max


Nejočekávanější seriály:

Papírový dům - série 5, 1. část (2021)

První polovina závěrečné páté řady španělského kriminálního hitu o skupině vynalézavých bankovních lupičů.

Premiéra: 3. září na Netflixu

Lucifer - série 6 (2021)

Finální šestá série oblíbené fantasy z produkce Toma Kapinose (Californication) s Tomem Ellisem v titulní roli vládce pekel.

Premiéra: 10. září na Netflixu

Sexuální výchova - série 3 (2021)

Nová řada teenagerovského komediálního seriálu o nesmělém středoškolákovi Otisovi (Asa Butterfield), jehož matka (Gillian Anderson) je terapeutka a sexuální poradkyně. Otis proto začne s rebelskou kamarádkou Maeve (Emma Mackey) pro své spolužáky provozovat sexuální poradnu.

Premiéra: 17. září na Netflixu

The Morning Show - série 2 (2021)

Pokračování úspěšného a oceňovaného dramatu pojednávajícího o fatálních důsledcích obvinění oblíbeného televizního moderátora ze sexuálního obtěžování svých kolegyň. V hlavních rolích Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Steve Carell, Billy Crudup aj.

Premiéra: 17. září na Apple TV+

Nadace - série 1 (2021)

Ambiciózní televizní adaptace stejnojmenného sci-fi románu Isaaca Asimova sleduje skupinu vyhnanců z rozpadající se Galaktické říše, kteří se vydají na velkolepou cestu s cílem zachránit lidstvo a vybudovat novou civilizaci. První řada bude mít deset hodinových epizod. V hlavních rolích se objeví Jared Harris, Lee Pace, Laura Birn a další. Režii dostali na starost např. Rupert Sanders (Sněhurka a lovec, Ghost in the Shell) nebo Alex Graves (Hra o trůny).

Premiéra: 24. září na Apple TV+

Půlnoční mše - série 1 (2021)

Po příjezdu tajemného charismatického mladého kněze na izolovaný ostrov se jeho obyvatelé stanou svědky zázračných událostí, ale také děsivých znamení... První sezóna nového hororového seriálu z produkce scenáristy a režiséra Mikea Flanagana (Doktor Spánek od Stephena Kinga, Dům na kopci, Záhadné sídlo Bly) bude mít sedm hodinových epizod.

Premiéra: 24. září na Netflixu

Ankety
Půjdete do kina na Dunu?
Určitě, nemůžu se dočkat!
Ne, sci-fi mě nezajímají
Do kina nechodím, na filmy koukám jen doma
Co je to Duna?
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist