Tom Hanks strávil posledních deset let v podzemním bunkru. Teď se svým psem a robotem míří na povrch.

Tom Hanks strávil posledních deset let v podzemním bunkru. Teď se svým psem a robotem míří na povrch. 2 obrázky v galerii
Tom Hanks | Foto: Warner Bros.
Podzim by mohl být zajímavý pro uživatele služby Apple TV+. Nejenže se mohou těšit na očekávaný seriál Nadace vycházející z epické sci-fi ságy Isaaca Asimova, černobílé drama Joela Coena The Tragedy of Macbeth s Denzelem Washingtonem a Frances McDormand v hlavních rolích, ale nyní se k nim přidal i Tom Hanks se svou sci-fi novinkou.

Jmenuje se Finch (původně BIOS) a na Apple TV+ zamíří 5. listopadu letošního roku. K dispozici je nyní první fotografie snímku, na které je ústřední trio celého příběhu - inženýr robotiky Finch, jeho pes Goodyear a robot Jeff. Finch (Hanks) jako jeden z mála lidí přežil před lety přírodní katastrofu, která přeměnila svět ve vyprahlou pustinu. Posledních deset let prožil v podzemním bunkru a vytvořil si tam vlastní svět, který sdílel se svými dvěma společníky. Robota Finch sestrojil, aby se staral o Goodyeara, kdyby on už nemohl, pojmenoval ho Jeff a nyní se mu pokouší ukázat radosti a zázraky života. Vydává se tedy s oběma na povrch, kde je čeká cesta plná výzev i humoru. Nejenže se pes a robot nějak nechtějí sžít, ale postavit se po letech čelem novému vnějšímu světu a jeho nebezpečím také nebude bez problémů.

Finch | Foto: Apple TV+

Podle scénáře od Craiga Lucka a Ivora Powella režíroval Miguel Sapochnik. Vedle Hankse v dalších rolích hrají Caleb Landry Jones, jež namluvil robota Jeffa, Skeet Ulrich a Christopher Farrar.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články