Dělejte dobré věci po vzoru nebezpečných komiksových padouchů. Sebevražedný oddíl zve na výjimečnou zážitkovou akci

Dělejte dobré věci po vzoru nebezpečných komiksových padouchů. Sebevražedný oddíl zve na výjimečnou zážitkovou akci 6 obrázků v galerii
Sebevražedný oddíl (2021) | Foto: Vertical Ent.
Sebevražedný oddíl Jamese Gunna vtrhl do kin a první ohlasy jsou mimořádně pozitivní. Mnozí o Suicide Squad hovoří jako o nejlepším komiksovém filmu od DC po batmanovské trilogii Christophera Nolana. Pokud už jste film viděli, přinášíme vám možnost zúčastnit se eventu inspirovaného právě aktuálně uváděnou komiksovou peckou.

Paintballová akce Sebevražedný oddíl připravovaná při příležitosti uvedení nového filmu Jamese Gunna do českých kin se uskuteční v neděli 15. srpna od 9:30 v prostoru vojenské základny Benešov u Prahy. Čekají na vás tři tématické mise na motivy filmu, zapůjčení kompletního vybavení, občerstvení a parkování v areálu zdarma.

Za akcí stojí Tomáš Polák a jeho tým z Paintballgame.cz, který provozuje zážitkovou Fun Arenu a nově též originální žánrovou VOD platformu SupremeXP.

3hodinový event inspirovaný novým Sebevražedným oddílem se uskuteční v neděli 15. srpna. | Foto: Fun Arena

Ve spolupráci s Fun Arenou vám přinášíme soutěž o 2 poukázky v hodnotě 1.000 Kč, které zde můžete uplatnit zcela dle vašeho výběru.

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci dosáhnout na výhru? Napište 3 nové komentáře k filmům z databáze Kinobox.cz (delší než 250 znaků). Vedle toho nám zašlete odpověď na otázku "Kdo režíroval nový Sebevražedný oddíl?" spolu s vaším nicknamem na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "oddil"). Uzávěrka je v pondělí 16. srpna v 10:00. Dva vylosovaní obdrží poukaz do Fun Areny.

Recenze: Nový Sebevražedný oddíl je brutální, drzý a překvapivý. První díl překonává ve všem Recenze: Nový Sebevražedný oddíl je brutální, drzý a překvapivý. První díl překonává ve všem

Takhle to mělo vypadat už napoprvé!

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články