Deadpool je oficiálně součástí MCU. A udělal to opět stylově

Deadpool je oficiálně součástí MCU. A udělal to opět stylově 4 obrázky v galerii
Ryan Reynolds | Foto: Disney
Jakmile se k něčemu dostane Ryan Reynolds, můžete se vsadit, že bude o zábavu postaráno a že nebudete tušit, co je realita a co povedený vtípek. A nyní to není jinak.

Deadpool je oficiálně součástí Marvel rodiny a oslavil to velmi originálním způsobem - pěkným přátelským pokecem s Korgem nad trailerem k filmu Free Guy. Deadpool si totiž založil vlastní kanál na recenze trailerů a tentokrát si k hodnocení přizval hosta. Jejich debata je plná vtipných hlášek a narážek na adresu nejen samotného Ryana Reynoldse a Taiku Waititiho, ale i na jejich snímky Deadpool 2, Thor: Ragnarok nebo službu Disney+. Zkrátka Deadpool v plné síle spolu s parťákem, který k němu dokonale sedí. Navíc umí dát i užitečnou radu, jak se stát součástí Marvelu.

Tohle video zkrátka nemá chybu a jak někteří z vás možná pochopili, vzniklo jako vtipné promo na premiéru Reynoldsova snímku Free Guy v režii Shawna Levyho, ve kterém se objeví i Taika Waititi v roli ředitele vývojářské společnosti na počítačové hry. Ryan Reynolds se ujal role hlavního hrdiny Guye, nehrající postavy počítačové hry, která si začne uvědomovat sama sebe. Jeho chyba v kódu zaujme programátory, kteří se to snaží napravit. Guy je ale proti a pokusí se zachránit nejen sebe, ale i celou hru.

Free Guy zamíří do našich kin již za necelý měsíc, konkrétně 12. srpna.

Ankety
Chtěli byste vidět Rambův příběh v pojetí Quentina Tarantina?
Ano, určitě by to bylo velmi zajímavé
Ne, verze se Stallonem je vynikající
Možná, ale raději bych, aby zase natočil něco vlastního
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist