12.7.2021, 18:00

O víkendu proběhl WitcherCon. A pro milovníky Zaklínače měl připraveno mnoho novinek

O víkendu proběhl WitcherCon. A pro milovníky Zaklínače měl připraveno mnoho novinek 5 obrázků v galerii
WitcherCon | Foto: Netflix/CD Project Red
V pátek a v sobotu proběhl WitcherCon, oslava herního i seriálového světa Zaklínače Geralta z Rivie. WitcherCon byl ke zhlédnutí na YouTube a kdo ho o uplynulém víkendu nestihl, máme pro něj dobrou zprávu, že je stále ještě dostupný.

Pokud patříte mezi fanoušky Geratla, rozhodně byste si ho neměli nechat ujít. Program měl totiž pro diváky připravené velké množství zajímavého materiálu týkajícího se her se Zaklínačem, ale i seriálů a filmů v produkci společnosti Netflix. Rozhovorů a exkluzivních videí se tak zúčastnili nejen herci Henry Cavill, Anya Chalotra či Freya Allan, ale i tvůrkyně seriálu Lauren Schmidt Hissrich či autoři her Zaklínače ze společnosti CD Project Red.

Oba streamy tvořily stejný hlavní program, ale i další exkluzivní materiál, který se u jednotlivých dní trochu lišil. První den trvalo vysílání téměř tři hodiny, druhý den byl pořad o trošku kratší a připravil si vysílání na dvě hodiny čtyřicet pět minut.

Zaklínač - 2. řada | Foto: Netflix

Pro milovníky seriálu Zaklínač bylo jistě nejzásadnější vydání prvního oficiálního traileru k druhé řadě seriálu, plakátu a několika fotek s hlavními hrdiny Marigoldem, Ciri a Lambertem.

Zaklínač nás v druhé řadě zavede na jediné místo, které Geralt pro výchovu Ciri považuje za bezpečné - Kaer Morhen. Zde žije Vesemir a několik dalších zaklínačů, jejichž vzájemný vztah Lauren Hissrich označila jako vojenskou rodinu: "Mají svá vlastní dobrodružství. Nikdy netuší, jestli se jich bratři vrátí domů a zda vůbec. Jsou k sobě hrubí." Když ale dojde na nejhorší, drží při sobě. Druhá řada Zaklínače bude mít osm epizod, u sedmi z nich Netflix prozradil i jejich název - A Grain of Truth (Ep. 1), Kaer Morhen (Ep. 2), What Is Lost (Ep. 3), Redanian Intelligence (Ep. 4), Turn Your Back (Ep. 5), Dear Friend (Ep. 6), a Voleth Meir (Ep. 7).

Zaklínač - 2. řada | Foto: Netflix

Poprvé Netflix ale podrobněji představil i animovaný filmový prequel s názvem The Witcher: Nightmare of the Wolf. Hlavním hrdinou příběhu je Vesemir, mladý zaklínač, který se rozhodne, že už nebude dál živořit a začne zabíjet monstra za peníze. Když se objeví nové monstrum terorizující království, vydá se na nebezpečné dobrodružství, které ho donutí čelit démonům ze své minulosti.

Dobrou zprávou pak jistě je i to, že oba pořady už znají svá data premiér. The Witcher: Nightmare of the Wolf vyjde 23. srpna a druhá řada Zaklínače pak 17. prosince letošního roku. Další připravovaný seriálový, tentokrát hraný prequel The Witcher: Blood Origin zatím žádný termín premiéry nemá.

Další podrobnosti k samotnému WitcherConu, pak najdete přímo na jeho stránkách.

Zaklínač - 2. řada | Foto: Netflix
The Witcher: Nightmare of the Wolf | Foto: Netflix
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články