Další díl Hotelu Transylvánie si pro hlavní hrdiny přichystal velkou změnu

Další díl Hotelu Transylvánie si pro hlavní hrdiny přichystal velkou změnu 3 obrázky v galerii
Hotel Transylvánie: Transformánie | Foto: Sony Pictures Animation
Hotel Transylvánie končí, tedy minimálně co se filmových dobrodružství týká. Poslední díl této animované filmové série nese název Hotel Transylvánie: Transformánie a k dispozici je nejnovější trailer.

Premiéra filmu Hotel Transylvánie: Transformánie je stanovena na 30. září letošního roku, kdy je pro Draka a jeho rodinu připravené vskutku netradiční dobrodružství. Jednotliví členové jeho početné rodiny si totiž hezky na vlastní kůži vyzkouší, jaké to je žít na druhé straně barikády. Když se totiž rozbije Van Helsingův mysteriózní vynález Monstrifikátor Drak a jeho parta příšer se promění v lidské bytosti, zatímco z Johnnyho se stane monstrum! Mají teď jiná těla, Drak přijde o své magické schopnosti a jediný Johnny si svou proměnu užívá. Celá smečka se tak musí spojit a vydat napříč zeměkoulí, aby našli prostředek k záchraně dřív, než se proměna stane nezvratnou a než se jeden z druhého zblázní.

Pro připomenutí jen doplním, že kromě chystaného čtvrtého dílu mají fanoušci této série k dispozici i krátký snímek Hotel Transylvania: Monster Pets. Ke zhlédnutí je online a jak název napovídá, hlavními hrdiny příběhu jsou příšerózní mazlíčci. Režiséry snímku jsou Derek Drymon a Jennifer Kluska, která je i autorkou scénáře.

Ankety
Řídíte se při výběru filmů a seriálů doporučeními a recenzemi?
Ano, čtu recenze i doporučení uživatelek a uživatelů.
Předem čtu jenom doporučení uživatelek a uživatelů.
Předem čtu jenom recenze.
Doporučeními se neřídím, spoléhám se na vlastní vkus a potřeby.
Recenze čtu zásadně až po zhlédnutí filmu nebo seriálu.
Recenze ani doporučení mě vůbec nezajímají.
Spíš si nechám něco doporučit od přátel a známých.
Nejnovější články:
Načíst další články