Kill Bill 3 - Nevěstu by mohla vystřídat její dcera!

Kill Bill 3 - Nevěstu by mohla vystřídat její dcera! 4 obrázky v galerii
Kill Bill 2 | Foto: Miramax
Téma možného třetího dílu akční série Kill Bill nejspíš nikdy neomrzí. Fanoušci by si ho přáli a Quentin Tarantino již několikrát v minulosti přiznal, že se této myšlence také úplně nebrání. Zda se tak ale někdy stane, je ve hvězdách.

Pokud by k tomu ale došlo, Quentin Tarantino má naprosto přesnou představu, kdo by hrál Nevěstinu dceru BB. Byla by to skutečná dcera herečky Umy Thurman Maya Hawke.

"Myslím si, že by bylo fajn se po dvaceti letech k postavám Nevěsty a BB vrátit, dvacet let měly klid, ale nyní by se musely dát na útěk. Jen myšlenka na to, že bych mohl obsadit Umu a její dceru, je zatraceně vzrušující," nechal se slyšet Tarantino.

Maya Hawke | Foto: Netflix

Kill Bill 2 sice končil tím, že Nevěsta porazila Billa a vzala si svou dceru, ale úplně šťastný konec dvojici nečeká. Tarantino varuje, že na světě zůstalo ještě mnoho nájemných zabijáků, kteří chtějí Nevěstu mrtvou: "Přežila Elle Driverová, Sophie Fataleová také, Gogo zase měla dvojče Shiaki, která by se mohla chtít pomstít... Všichni mají Billovi peníze a touhu Nevěstu zabít."

Tarantinovi zbývá natočit poslední snímek a pak hodlá odejít do filmového důchodu, jak sám před několika lety uvedl (deset filmů a dost). Pokud by Kill Bill 3 byl jeho posledním celovečerním filmem, mnoho lidí by se asi nezlobilo. Obzvlášť, kdyby došlo na jednu z nejoblíbenějších verzí Kill Billova pokračování - souboj BB s dcerou Vernity Greenové. Ve snímku Vernity ztvárnila Vivica A. Fox, která se nedávno nechala slyšet, že by se jí líbilo, kdyby její přeživší dceru hrála Zendaya.

Maya Hawke versus Zendaya, to nezní úplně špatně, že?

Ankety
Řídíte se při výběru filmů a seriálů doporučeními a recenzemi?
Ano, čtu recenze i doporučení uživatelek a uživatelů.
Předem čtu jenom doporučení uživatelek a uživatelů.
Předem čtu jenom recenze.
Doporučeními se neřídím, spoléhám se na vlastní vkus a potřeby.
Recenze čtu zásadně až po zhlédnutí filmu nebo seriálu.
Recenze ani doporučení mě vůbec nezajímají.
Spíš si nechám něco doporučit od přátel a známých.
Nejnovější články:
Načíst další články