Slavný herecký machr zamířil do Prahy. Pro Netflix zde ztvární kosmonauta z Čech

Slavný herecký machr zamířil do Prahy. Pro Netflix zde ztvární kosmonauta z Čech 4 obrázky v galerii
Adam Sandler v ceněném snímku Drahokam | Foto: Netflix
Slavný herec Adam Sandler, který ve svých rolích osciluje od laciných komedií (Machři, Trestná lavice) až k majstrštykům hodným zapamatování (Opilí láskou, Drahokam), zavítal do Prahy. Pro streamovací platformu Netflix zde bude natáčet snímek Spaceman of Bohemia, který je adaptací knihy tuzemského rodáka Jaroslava Kalfaře.

Na Adama Sandlera, jehož filmovou manželku ztvární v připravovaném snímku Spaceman of Bohamia Carey Mulligan (Nadějná mladá žena), narazili již v úterý 8. června fanoušci v centru Prahy. Přítomnost herce neušla pozornosti sociálních sítí.

Kromě pochůzek po městě se Adam Sandler oficiálně sešel s českými basketbalistkami, které se připravují na mistrovství Evropy. Sandler tým překvapil, zastřílel si na koš a na památku si odnesl tričko reprezentačního týmu se svým jménem.

Dle dostupných informací stráví Sandler v Praze několik týdnů. Věnovat se bude převážně natáčení snímku pod taktovkou režiséra Johana Rencka, autora ceněného seriálu Černobyl. Sandler ve snímku Spaceman of Bohemia ztvární hlavní roli kosmonauta Jana Procházky, který je vyslán k planetě Venuši, aby prozkoumal záhadný vesmírný prach. Společnost mu bude dělat pouze vesmírné stvoření pavoukovité povahy.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články