O roli v bondovce přišel slavný herec kvůli prohýřené noci. Koho ze selhání viní?

O roli v bondovce přišel slavný herec kvůli prohýřené noci. Koho ze selhání viní? 7 obrázků v galerii
Mark Strong | Foto: Columbia Pictures
Přijít na herecký konkurz takzvaně pod obraz se nevyplácí a nyní to potvrdil také populární britský herec, jehož prohýřená noc s kamarádem kdysi stála roli ve filmu o Jamesi Bondovi.

Herce Marka Stronga známe například ze špionážní komedie Kingsman: Tajná služba a aktuálně jej můžeme vidět na Disney+ ve chválené novince Cruella. Jeho ostré rysy jej vždy předurčovaly ke spíše záporným úlohám, což mohl zužitkovat v devadesátých letech, kdy se účastnil konkurzu na záporáka v chystané bondovce s Piercem Brosnanem. Slavil ovšem poněkud předčasně a vysněnou práci mu z náručí vytrhla nevyzpytatelná kocovina.

"Naučil jsem se veškerý text a na oslavu jsem se šel napít. A byl jsem namol. Přehnal jsem to a druhý den jsem měl šílenou kocovinu," vzpomínal Strong v show There's Something About Movies. Navzdory bídnému fyzickému stavu ovšem na konkurz vyrazil a tváří v tvář osmičlenné komisi jej čekala 'příšerná zkušenost'. "Začal jsem, ale pak jsem úplně zapomněl text, nemohl jsem si jej vybavit a on se tak nějak rozpadl. Potil jsem se, byla to příšerná zkušenost - ale opravdu jsem se z ní poučil."

Mark Strong - Kingsman: Tajná služba | Foto: 20th Century Fox

Zajímavé ovšem je, že tím kamarádem, s nímž Strong vytáhl na flám a přebral, nebyl nikdo jiný než Daniel Craig, nynější představitel Jamese Bonda. "Ironií bylo, že tím chlápkem byl Daniel Craig. Takže viním jeho!," uzavřel s úsměvem Strong.

Ankety
Chtěli byste vidět Rambův příběh v pojetí Quentina Tarantina?
Ano, určitě by to bylo velmi zajímavé
Ne, verze se Stallonem je vynikající
Možná, ale raději bych, aby zase natočil něco vlastního
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist