Trailer: Vítejte ve virtuálním světě pro pět miliard uživatelů. Nejnovější film Mamora Hosody si pohrává s tématem Krásky a zvířete

Trailer: Vítejte ve virtuálním světě pro pět miliard uživatelů. Nejnovější film Mamora Hosody si pohrává s tématem Krásky a zvířete 4 obrázky v galerii
Belle: Ryu to Sobakasu no Hime | Foto: Studio Chizu
Nejnovější anime snímek japonského režiséra Mamora Hosody s názvem Belle: Ryu to Sobakasu no Hime se představuje v prvním mezinárodním traileru.

Premiéra Belle by měla v Japonsku proběhnout příští měsíc (přesně 16. července) a jedná se o devátý Hosodův snímek. Tím doposud posledním byla na Oscara nominovaná Mirai, dívka z budoucnosti.

Hlavní hrdinkou filmu Belle: Ryu to Sobakasu no Hime je sedmnáctiletá studentka Suzu, která žije se svým otcem v zemědělské vesnici. Jednoho dne se stane součástí virtuálního světa U pro pět miliard uživatelů internetu, kde její dobrodružství začíná.

Trailer:

Hosoda si k natáčení Belle přizval Jina Kima, designéra postav, který pracoval i na snímcích studia Disney jako Ledové království nebo Odvážná Vaiana, a britského architekta Erica Wonga, který mu pomohl vystavět virtuální svět U. Pomáhali ale i Tomm Moore a Ross Stewart ze studia Cartoon Saloon, kteří jsou podepsaní pod animovanými hity jako Vlkochodci nebo Píseň moře.

Produkční společnost Studio Chizu uvádí, že Belle je příběhem o naději a odvaze, která dokáže inspirovat celý svět. Dojde samozřejmě i na otázku lidských vazeb a citů uvnitř virtuálního světa, což je minimálně poslední rok dost palčivou otázkou.

Ankety
Je sledování filmů a seriálů součástí vaší dovolené?
Určitě ano, bez toho by to nešlo.
Jak kdy. Pokud není lepší program, tak ano.
Málokdy, snažím se odreagovat jinak.
Spíš ne, není na to čas.
Určitě ne, filmy musí počkat.
Nevím, záleží na situaci.
Nejnovější články:
Načíst další články