28 dní poté: Do druhého pokračování známé zombie série by se rád vrátil Cillian Murphy

28 dní poté: Do druhého pokračování známé zombie série by se rád vrátil Cillian Murphy 4 obrázky v galerii
28 dní poté (2002) | Foto: Fox Searchlight Pictures
Představitel hlavního hrdiny v povedeném zombie thrilleru 28 dní poté vyjádřil zájem o svůj návrat pro další díl. Otázkou ovšem zůstává, kdy se ho dočkáme.

Pokud vám zhlédnutí čerstvého zombie snímku Armáda mrtvých (2021) zkazilo náladu, což by nebylo vůbec překvapivé, máme pro vás jednu novinku z jiného světa hladových nemrtvých, která by vám mohla vykouzlit úsměv na tváři. Cillian Murphy, který ztvárnil hlavní postavu ve snímku 28 dní poté (2002), je ochotný vrátit se do třetího dílu. Ten je zatím ještě stále v nedohlednu, ale téměř před dvěma lety režisér Danny Boyle potvrdil, že na něm již pracují, ovšem zůstává otázkou, do jaké fáze se od té doby posunuli. Je ale rozhodně možné, že oba umělci opět spojí síly, aby nám nadělili další unikátní zombie podívanou, která by mohla ideálně navázat na působivý konec filmu 28 týdnů poté (2007), který si o nějaké to přímé pokračování vyloženě nahlas říkalo.

Murphy svůj zájem vyjádřil při rozhovoru pro CinePOP. Když byl dotázán, zda by se do zombie série chtěl vrátit, vyjádřil se následovně: "Nikdy neříkej nikdy. Točení toho filmu se mi moc líbilo. Bylo to už dávno, skoro před dvaceti lety. Ale určitě ano."

28 dní poté (2002) | Foto: 20th Century Fox
Ankety
Chtěli byste vidět Rambův příběh v pojetí Quentina Tarantina?
Ano, určitě by to bylo velmi zajímavé
Ne, verze se Stallonem je vynikající
Možná, ale raději bych, aby zase natočil něco vlastního
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist