Luther se vrátí v celovečerním filmu. Máme se na co těšit, tvůrci se inspirovali klasickými devadesátkovými thrillery

Luther se vrátí v celovečerním filmu. Máme se na co těšit, tvůrci se inspirovali klasickými devadesátkovými thrillery 4 obrázky v galerii
Idris Elba alias Luther | Foto: BBC
Od konce roku 2018 jsme o celovečeráku Luthera neslyšeli. Dočkají se fanoušci stejnojmenného krimi seriálu slibovaného projektu? Podle představitele Luthera Idrise Elby ano.

Charismatický herec v rozhovoru pro Variety prozradil, že pokud nedojde k žádným komplikacím, měl by se film s Lutherem v hlavní roli začít natáčet již letos v září.

"Začínáme natáčení, držte pěsti, v září. Moc se na to těším, trvalo to nesmírně dlouho a jsme velmi blízko tomu, abychom ho konečně odstartovali," uvedl Idris Elba. "Film Luther bude vražednější, bude v něm hrát víc aut Volvo a hlavní hrdina bude i o dost zasmušilejší."

Luther | Foto: BBC

Autoři seriálu již v roce 2018 slibovali, že filmový Luther bude odkazovat ke klasickým devadesátkovým thrillerům jako Sedm nebo Jako pavouk. Autorem scénáře je Neil Cross, spolutvůrce původního seriálu. Doufejme tedy, že slovo dodrží.

A pokud seriál Luther neznáte, zde je jeho popis:

Úspěšný britský kriminální seriál sleduje osud rozvádějícího se Johna Luthera, brilantního londýnského detektiva, který se nebojí používat neortodoxní vyšetřovací metody. Současně bojuje se svými vlastními démony, kteří naznačují že by mohl být stejně zvrácený jako zločinci, které má dostat za mříže.

Ankety
Chtěli byste vidět Rambův příběh v pojetí Quentina Tarantina?
Ano, určitě by to bylo velmi zajímavé
Ne, verze se Stallonem je vynikající
Možná, ale raději bych, aby zase natočil něco vlastního
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist