Hvězdy Pulp Fiction se po letech sejdou ve společném akčňáku. A půjdou si po krku!

Hvězdy Pulp Fiction se po letech sejdou ve společném akčňáku. A půjdou si po krku! 7 obrázků v galerii
Pulp Fiction: Historky z podsvětí | Foto: Miramax
Dekádu zpátky bychom hladově vyhlíželi premiéru akčňáku Paradise City. Dnes už je na místě opatrnost, fanoušco obou herců si přesto tenhle kousek nejspíš nenechají ujít.

Jak již napovědělo úvodní foto, zmíněnou dvojicí jsou Bruce Willis a John Travolta. Přestože je všeobecně známá hlavně jejich společná práce na Pulp Fiction, pánové mají ve filmografii hned tři společné zářezy. Willis totiž namluvil mimino v prvních dvou dílech série Kdopak to mluví, kde hrál Travolta hlavní roli. Novinka Paradise City je tak jejich čtvrtou spoluprací.

Kdopak to mluví | Foto: TriStar Pictures

Snímek se začíná natáčet v těchto dnech na Havaji, přičemž Willis si ve filmu zahraje lovce odměn, který chce pomstít vraždu svého otce. Za jeho smrtí stojí mafiánský boss v podání Travolty, jenž vládne havajskému podsvětí.

Tvůrci svůj projekt přirovnávají k Miami Vice, akorát s lovci odměn místo policajtů, přičemž režii připadla nadějnému Chucku Russellovi. Ten sice v posledních letech nic moc dobrého nenatočil (například pět let stará Já, pomsta s Travoltou), pořád jde ale o člověka, který má ve své historii kousky jako Maska, Likvidátor nebo Král Škorpion. To je o poznání jiný level, než s jakými patlaly hlavně Willis v poslední dekádě ztrácí svůj herecký čas...

...i když i ti bohužel nechybí. Paradise City totiž napsali a produkují Corey Large a Edward Drake, kteří s Willisem natočili Cosmic Sin, Breach a řadu dalších kousků, které teprve na premiéru čekají a už teď je vyhlížíme s obavami. Takže ano, velké naděje do Paradise City nevkládáme. Ale třeba z filmu vyleze aspoň snesitelný žánrový průměr. To zas tolik nechceme, ne?

Cosmic Sin | Foto: 308 Ent

Podívej se na Paradise City online hned teď!

Ankety
Bude Aňa Geislerová dobrá filmová prezidentka?
ano
ne
Nevím.
Je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články