Gwyneth Paltrow po vaginální svíčce opět šokuje. Během lockdownu prý pila hodně alkoholu a jedla dokonce i chléb

Gwyneth Paltrow po vaginální svíčce opět šokuje. Během lockdownu prý pila hodně alkoholu a jedla dokonce i chléb 6 obrázků v galerii
Gwyneth Paltrow | Foto: Paramount Pictures
I velké hvězdy to mají někdy opravdu těžké.

S oscarovou hollywoodskou herečkou Gwyneth Paltrow (Zamilovaný Shakespeare, Dokonalá vražda, Avengers) je občas docela veselo. Před časem velmi pobavila zprávou, že hodlá prodávat svíčky, které budou "vonět" jako její vagína (a jiné dokonce jako její orgasmus). Ohledně tohoto jejího specifického "vaginálního" byznysu si z ní následně dělala veřejně legraci i její vlastní dcera Apple.

Pandemická situace se na lidech podepisuje různě a některé občas nutí jít až do extrémů. Výjimkou samozřejmě nejsou ani celebrity jako právě slavná americká herečka. Ta totiž přiznala, že během lockdownu někdy vypila i dva alkoholické koktejly za noc a dokonce občas jedla i chléb a těstoviny!

Dokonalá vražda | Foto: Warner Bros.

Paltrow je známá tím, že vyznává zdravý životní styl (nejí rafinovaný cukr, nepije alkohol, denně cvičí), takže to, co pro některé z nás představuje něco zcela běžného, může někoho s tak vyhraněným vztahem k jídlu a pití považovat za radikální prohřešek. V současnosti už ale údajně "nehřeší" a žije opět co nejvíce zdravě.

Talentovaný pan Ripley | Foto: Paramount Pictures
Ankety
Chtěli byste vidět Rambův příběh v pojetí Quentina Tarantina?
Ano, určitě by to bylo velmi zajímavé
Ne, verze se Stallonem je vynikající
Možná, ale raději bych, aby zase natočil něco vlastního
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist