10.5.2021, 10:30

Po Kocourovi přijede i Kryťák! Comic-Con Prague odhalil další tajemství

Po Kocourovi přijede i Kryťák! Comic-Con Prague odhalil další tajemství 4 obrázky v galerii
Kryton | Foto: ComicCon Prague/BBC
Comic-Con Prague 2021 byl s ohledem na koronavirovou krizi přesunut na letošní podzim a všichni v čele s organizátory akce doufají, že v tento termín se akce už opravdu uskuteční. O víkendu tak pro ty, kteří mají již zakoupené vstupenky, proběhlo alespoň malé internetové setkání ComicCon Prague Home Edition.

Přestávky mezi jednotlivými hosty vyplňoval svými skladbami DJ Rockstar a besedy s hosty vedli Mikoláš Tuček, Silvie Šustrová, Jindřich Ekl, Andrea Ulagová a Petr Litoš. Program byl rozdělen mezi tři stage (první, druhou a fanouškovskou) a vše doplňovala řada zajímavostí a trailerů, včetně videí a fotografií z minulého ročníku. A nakonec přišlo samozřejmě to největší překvapení - odhalení dalšího potvrzeného hosta pro letošní ročník, kterým nebude nikdo jiný než Kryťák Robert Llewellyn z Červeného trpaslíka.

Na minulém ročníku Comic-Conu se představil jeho kolega Danny John-Jules alias Kocour a všichni si nemohli jeho účast vynachválit. Příjezd Krytona tak jistě potěší všechny skalní fanoušky tohoto dnes již legendárního britského komediálního sci-fi seriálu.

Nezapomeňte si tedy do kalendářů zakroužkovat termín 15. až 17. října 2021 a modlit se, aby se Comic-Con Prague 2021 mohl uskutečnit.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články