Hrouzek potřetí. Chystá se další řada seriálu Lajna

Hrouzek potřetí. Chystá se další řada seriálu Lajna 4 obrázky v galerii
Lajna | Foto: Televize Seznam
Fanoušci komediálního seriálu z hokejového prostředí Lajna z pera scenáristy Petra Kolečka se mohou začít těšit na třetí řadu. Do své role bývalého hokejisty a nyní trenéra Luboše Hrouzka se vrací Jiří Langmajer a po boku mu samozřejmě bude stát i jeho Deniska v podání Hany Vagnerové.

Informaci prozradil na svém Instagramu sám Jiří Langmajer spolu se záběry na scénář, který držel v ruce. Příspěvek ale záhy zmizel. Výroba třetí řady Lajny tak má být zatím asi tajemstvím.

První řadu internetového seriálu Lajna natočila a odvysílala Obbod TV v roce 2017, druhou řadu, jejíž premiéra odstartovala v září roku 2019, už si objednala Televize Seznam, která stojí i za třetím pokračováním.

V první řadě Lajny se diváci seznámili s Lubošem Hrouzkem, bývalým hokejistou a vítězem olympijských her v Naganu, jehož kariéra pokračuje v roli trenéra, který dostává nabídku od Havířova, aby pomohl jejich prvoligovému mužstvu vrátit se do extraligy, na čemž se má podílet nejen Hrouzek jako trenér, ale i jeho syn - nadějný mladý hokejista.

Lajna | Foto: OBBOD

Druhá řada Lajny se přesunula z Havířova zpět do Prahy, Luboš Hrouzek měl tentokrát zachránit hokejovou Slavii v druhé nejvyšší soutěži, a to i přesto, že musel v minulosti z klubu za podivných okolností odejít.

Nechme se překvapit, jaká hokejová výzva bude před Lubošem Hrouzkem ležet tentokrát a jestli jeho protivníkům opět naskáčou psychosomatické monokly.

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist