29.4.2021, 23:10

Dexter: Nejoblíbenější sériový vrah Ameriky je zpátky v prvním traileru na novou sérii

Dexter: Nejoblíbenější sériový vrah Ameriky je zpátky v prvním traileru na novou sérii 3 obrázky v galerii
Dexter | Foto: Showtime
Je již téměř nepsaným pravidlem, že každý dlouhodobý seriál se na svém konci dočká odmítavých reakcí fanoušků, volajících po další řadě, která "vše napraví". Dexter nebyl výjimkou a jakkoli je lehké být po bitvě generálem, je třeba uznat, že zrovna tady "kňučící" fanbase nebyla mimo. Seriál sice sám začal po fenomenální čtvrté řadě v kvalitě klesat, osmá série ale byla rovnou o několik pater níže. A tvůrci to sami moc dobře vědí.

Po letech tak přichází další, v pořadí již devátá série, slibující důstojnou tečku. Jednoduché to mít ale nebude, protože nová sezóna Dextera (2006) neignoruje klíčové události osmé řady. A právě ty fanoušky pálí zdaleka nejvíce (za všechny jmenuje mizernou dohru s Debrou a opuštění syna).

V tuhle chvíli navíc není jisté, jak přesně se bude navazovat. Respektive to nyní vypadá, že se vyjma Dextera v podání Michaela C. Halla nikdo jiný z původního obsazení nevrací. Alespoň ty vražedné choutky mu podle prvního traileru, i když se na konci minulé série vydal na dráhu dřevorubce, zůstaly...

Čekají nás nicméně nové postavy, z nichž tou nejzajímavější se jeví Kurt Caldwell, majitel motorestu pro kamiony a neoficiální starosta města. Mělo by jít současně o hlavního padoucha a roli získal Clancy Brown (Highlander).

Novou a tentokrát prý opravdu finální sérii o deseti epizodách dostal na starost Clyde Phillips, který měl seriál pod palcem v době, kdy slavil největší úspěch. Premiéry bychom se podle upoutávky měli dočkat letos v zimě.

Dexter | Foto: Showtime
Highlander | Foto: 20th Century Fox
Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist