1.5.2021, 14:00

Těšte se na slavné tváře i na pořádnou akci. Netflix představil svůj letní plán. Plní v něm, co na začátku roku slíbil

Těšte se na slavné tváře i na pořádnou akci. Netflix představil svůj letní plán. Plní v něm, co na začátku roku slíbil 2 obrázky v galerii
Armáda mrtvých (2021) | Foto: Netflix
Není tomu tak dávno, co Netflix slíbil, že v tomto roce zveřejní každý týden minimálně jeden nový film. Zdá se, že své slovo skutečně dodrží. Výhled na květen už známe, co si pro nás ale streamovací služba připravila na léto?

Bude to podívaná pro malé i velké, pro diváky jakéhokoliv věku, zkrátka ideální pro večery s přáteli či s rodinou. Ve svém traileru představujícím kompletní výhled ukazuje Netflix spoustu zajímavých titulů v čele s Armádou mrtvých od Zacka Snydera. Pro ty nejmenší bude na streamovací platformě animák Rodina na baterky, Wish Dragon či The Loud House Movie. Pro milovníky thrillerů si Netflix připravil snímek Sweet Girl s oblíbenou hvězdou DC, Jasonem Momoou, jenž se po hrozivé události rozhodne vzít život do svých rukou, pomstít svou rodinu a hlavně ochránit jedinou přeživší dceru.

Trailer:

Mezi dalšími slavnými tvářemi čekejte Amy Adams ve filmu Žena v okně a Alicii Vikander ve snímku Beckett. V neposlední řadě nabídne Netflix thrillerový klaustrofobický titul s názvem Kyslík. Přibude také seriál Ulice strachu, jenž potěší všechny fanoušky hororových příběhů. Pokud ale holdujete spíše romantickému žánru, můžete se podívat na Stánek s polibky či na komedii Lásky v resortu. Letní dny si budete moci užít také se snímky The Last Mercenary s Jean-Claud Van Dammem v hlavní roli a animovaným historickým titulem Amerika: Film, kde bude vystupovat prezident George Washington, dabovaný oblíbeným Channingem Tatumem.

Mimo výše vyjmenované se na Netflixu objeví spousta dalších známých jmen, například Amanda Seyfried, Christina Milian, Dave Bautista, Felicity Jones, Guillermo del Toro. Máme se tedy rozhodně na co těšit.

Žena v okně (2021) | Foto: Netflix
Květen na Netflixu ve znamení pekla. Vrací se Lucifer, oblíbený upírský seriál a mnoho dalších Květen na Netflixu ve znamení pekla. Vrací se Lucifer, oblíbený upírský seriál a mnoho dalších

Stále nevíte co s dlouhými večery? Možná vám pomůže seznam všech novinek Netflixu, které streamovací služba uvede v měsíci květnu.

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist