Rettry
Rettry 27. 4. 2021 14:38
Film nerezignuje na turnaj. Předpokládá se, že vznikne trilogie.
Takže v prvním filmu Outworld podvádí a chce vybít šampiony ještě před turnajem. V druhém filmu by mohl proběhnout samotný turnaj, kde země vyhraje a Shang Tsung uteče a ve třetím se bojovníci dostanou na Outworld, kde ho budou pronásledovat (podobná byla linka původních filmů).
Jsem spíš nostalgickým než velkým fanouškem MK (poslední jsem hrál MK4), ale líbil se mi fanouškovský servis, když například při pohledu na zeď s "dopátratelnou" historií jsme viděli třeba NightWolfa a další střípky z chrámu. Legendám ale mohli věnovat trošku víc času.
Přišli mi trošku odfláklé lokace (ale nevím, jaký byl rozpočet) a finální souboj Jaxe byl taky hroznej. Ale jinak jsem si těch 110 minut užil a rychle utekli.
Za mě 70 % a těším se, že bydou i ty další díly.
0
0
Raziel
Raziel 27. 4. 2021 20:08
Rozpočet byl 70mega USD,takže s tak "malým" rozpočtem dokázali nemožné.
0
0
Raziel
Raziel 27. 4. 2021 11:40
Túto recenziu nepísal na 100% fanúšik série MK. Ja som film zhliadol včera a za mňa naprostá spokojnosť. (8/10) Na to aký "nízký" budget to malo,tak až som bol prekvapený z kvality trikov a efektov. Každý skutočný fanúšik musí byt minimálne spokojný ked už nienadšený.
2
0
Martrix
Martrix 28. 4. 2021 10:35
a oni by měli psát recenze jen fanoušci? Je spousta lidí, kteří chtějí aspoň trochu nezaujatý názor, aby věděli jestli nejde o ztrátu času. Konec konců to je taky práce autorů recenzí. Pokusit se vytáhnou silné a slabé stránky filmu. Ti dobří pak pod čarou dodají, že jejich úsudek ovlivnilo to, že jsou/nejsou fanoušci předlohy.
1
0
Tom Hardy
Tom Hardy 28. 4. 2021 12:03
jsem fanoušek série do té míry, že jsem na původních hrách vyrostl a na první adaptaci jsem byl hned několikrát v kině (a pak i na dvojce, což... bylo i na fanouška moc :). Spíš mi to fanouškovství ublížilo, protože bez něj bych možná hodnotil lépe (to jest nečekal bych tolik od akce / postav / prostředí). A rozhodně si nemyslím, že tohle je teda vyloženě "nízký" budget (viz třeba Wickové a Nikdo, kteří stojí mnohonásobně méně a navzdory hlavně "fyzické" akci také obsahují slušnou porcí triků).
1
0
katie-raijin-bosek
katie-raijin-bosek 26. 4. 2021 08:14
Tak nevím, Tome, neviděl jste jiný film? Já jsem si film užila, hodně užila :)

Ale je pravda, že jsem hodně předpojatá, neb jsem fanoušek MK celý život a na tenhle film jsem se těšila :) Navíc mou nejoblíbenější postavu hraje oblíbený herec, takže jsem byla velice spokojená :)
2
0
Martrix
Martrix 26. 4. 2021 17:33
A to já se netěšil, prostě jsem byl zvědavý, jak se povede reinkarnovat ten 25 let starý úlet a i když nemám vůči jednotlivostem významé výhrady, tak je to i na poměry videoherních adaptací hodně hloupý film, který jako celek na běžného diváka nefunguje. Ale zase uznávám, že je z toho cítit až bázlivá snaha to nepodělat...což je možná ono. Málo trávy a hodně respektu. Přitvrdit víc v hudbě, mohlo to být aspoň cool.
0
0

Ankety

Vadí vám homosexuální polibky v popkultuře?
  • Vůbec ne.
  • Jsem rád/a, když tam jsou!
  • Je mi to jedno.
  • Z nějakého důvodu mi vadí.
  • Nemám na to žádný názor.