16.4.2021, 10:38

Trailer: Těšte se na pořádnou dávku krvelačných zombíků. Seriál Resident Evil: Infinity Darkness slibuje velké věci

Trailer: Těšte se na pořádnou dávku krvelačných zombíků. Seriál Resident Evil: Infinity Darkness slibuje velké věci 4 obrázky v galerii
Resident Evil: Infinite Darkness (2021) | Foto: Netflix
Spousta krve, vražd, vytékajících vnitřností a střelných zbraní. Oblíbená hororová videoherní série Resident Evil se již v minulosti dočkala celé řady filmových adaptací, které si získaly fanouškovskou základnu po celém světě. Netflix ale nyní přichází s něčím docela novým. Dokáže se připravovaný seriál oblíbeným filmům vyrovnat?

Nejspíše si každý pamatuje hvězdnou Millu Jovovich jako sexy zabíjačku hladových zombíků v šestidílné filmové sérii Resident Evil. Tentokrát se jí ale nedočkáte, Netflix se rozhodl vsadit na zcela jinou kartu. Resident Evil: Infinite Darkness je nové anime z distribuce Netflixu, vytvořené pomocí CGI (metodou digitální počítačové animace). Výkonným producentem se stal Hiroyuki Kobayashi, herní a televizní producent pracující pro Capcom. Mimo jiné má na svém kontě produkci filmů ze série Resident Evil, Devil May Cry 4, Dino Crisis, Under the Skin a mnoho dalších.

Trailer:

Hrdiny anime budou hlavní postavy ze hry Resident Evil 2, Leon S. Kennedy a Claire Redfield. Fiktivní příběh se bude odehrávat v roce 2006, kdy je Bílý dům pod hackerským útokem. Federální agent Kennedy sem byl poslán, aby celý případ řádně prošetřil. Do dění ale vstoupí nevýslovné zlo. Nejen na něj, včetně prezidenta, zaútočí skupina hladových zombíků. Jak to všechno dopadne? Dozvíme se již brzy. Resident Evil: Infinite Darkness bude na Netflixu přístupný v průběhu června letošního roku.

Podívej se na Resident Evil: Infinite Darkness online hned teď!

Ankety
Líbí se vám trailer k Betlémskému světlu?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články