Indiana Jonesovi bude v jeho pátém dobrodružství dělat společnost prostořeká Potvora

Indiana Jonesovi bude v jeho pátém dobrodružství dělat společnost prostořeká Potvora 4 obrázky v galerii
Phoebe Waller-Bridge | Foto: Amazon
Herecké obsazení nového Indyho se rozrostlo o slibnou posilu.

Že se chystá páté (a údajně definitivně poslední) dobrodružství nejslavnějšího filmového archeologa Indiana Jonese, je už delší dobu známo. Stejně tak fakt, že legendárního hrdinu opět ztvární Harrison Ford. Nyní bylo oficiálně oznámeno, že si ve filmu zahraje také Phoebe Waller-Bridge, autorka a hlavní hvězda oceňovaného seriálu Potvora.

Potvora | Foto: All3Media

Koho mladá a talentovaná herečka a scenáristka ve snímku ztvární se zatím neví, rozhodně však jde o příjemný a překvapivý casting. Snad tedy bude i zbytek hereckého obsazení podobně lákavý a zajímavý.

Dobyvatelé ztracené archy | Foto: Paramount Pictures

Režírovat poprvé v historii série nebude Steven Spielberg, ale James Mangold. Ten má za sebou např. vynikající komiksovku Logan: Wolverine či parádní závodnické drama Le Mans '66. Nepochybně tedy jde o kvalitní náhradu. Spielberg však bude spolu s Frankem Marshallem, Kathleen Kennedy a Simonem Emanuelem film produkovat, takže je velká šance, že se stylově pětka od svých předchůdců nebude nijak významně lišit. Hudbu bude i tentokrát skládat proslulý a jedinečný John Williams (Čelisti, Jurský park).

Premiéra snímku je aktuálně stanovena na 29. červenec 2022.

Ankety
Navštívili jste již někdy Animefest?
Ano.
Ne.
O existenci Animefestu jsem do této doby neměl/a tušení.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist