„Bude to ten nejlepší díl trilogie,“ prohlásila slavná herečka o třetím filmu Strážců Galaxie. Natáčení začne dřív, než byste čekali

„Bude to ten nejlepší díl trilogie,“ prohlásila slavná herečka o třetím filmu Strážců Galaxie. Natáčení začne dřív, než byste čekali 10 obrázků v galerii
Strážci Galaxie Vol. 2 (2017) | Foto: Marvel Studios
Zdá se, že se svět pomalu, ale jistě uklidňuje. Alespoň takhle to začíná vnímat filmová divize The Walt Disney Studios, která se postupně pouští do realizace všech slibovaných a očekávaných titulů.

Fanoušci marvelovek se snad již brzy dočkají jednoho z dalších odložených filmů. Půjde o závěrečný díl trilogie oblíbené Star-Lordovy galaktické skupiny superhrdinů, prozatím vedené pod titulem Strážci Galaxie vol. 3. Režisér obou předchozích dílů James Gunn na svém twitterovém účtu prozradil, že se s natáčením začne již tento rok. Bohužel ale odpověděl opravdu velmi stroze a nepodal prakticky žádné další informace. Představitel Draxe Dave Bautista ještě na konci loňského roku pro deník Entertainment Weekly řekl, že bylo natáčení odloženo do druhé poloviny roku 2021. Toto oddálení nastalo hned z několika důvodů: Marvel kvůli pandemické situaci pozměnil kalendář všech plánovaných premiér a dlouho je odsouval na neurčito.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017) | Foto: Marvel Studios

Roli v tom ale sehrála i twitterová aférka Jamese Gunna z roku 2018, když byl po svých kontroverzních vtipech na téma pedofilie a znásilnění málem vyhozen z Disneyho studií. Dalším důvodem bylo, že svět opustil herec Chadwick Boseman, jenž ztvárňoval roli krále Wakandy a tím pádem i hrdinu Černého pantera. V původním scénáři, který byl hercům před lety přístupný, tato postava údajně sehrávala podstatnou roli. Detaily jsou ale neznámé. Dave Bautista potvrdil, že zatím neviděl přepracovanou verzi scénáře a ani neví, jak se s touto změnou celé studio vypořádá.

K plánovanému třetímu dílu se ale vyjádřila i Karen Gillan, ztvárňující roli Nebuly. Herečka sice neví, kdy přesně natáčení začne, ale původní scénář komentovala se slovy, že se podle ní bude jednat o nejlepší díl trilogie. Poslední dobou začínají pomalu, ale jistě převládat hlavně pozitivní zprávy. Tato je jedna z nich. Snad jsem to nyní nezakřikla.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017) | Foto: Marvel Studios
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články