Nová řada oblíbeného hororového seriálu bude unikátní. A zahraje si v ní i někdejší dětská hvězda vánoční klasiky Sám doma

Nová řada oblíbeného hororového seriálu bude unikátní. A zahraje si v ní i někdejší dětská hvězda vánoční klasiky Sám doma 4 obrázky v galerii
Macaulay Culkin | Foto: 20th Century Fox
Co na nás tvůrci drsného seriálového hitu chystají tentokrát?

Úspěšný hororový seriál z dílny scenáristů a producentů Ryana Murphyho a Brada Falchuka American Horror Story se brzy dočká již desáté série, jejíž natáčení začalo v březnu ve městě Provincetown. Ponese podtitul Double Feature, což potvrzuje, že nás tentokrát čekají dva příběhy najednou. Jeden se bude odehrávat na moři a druhý na souši. Každý z nich by měl mít zcela jiné obsazení.

American Horror Story | Foto: FX Network

O netradiční nové řadě se toho stále mnoho neví, jisté však už je, že v jedné z hlavních rolí se objeví i Macaulay Culkin, někdejší dětská superhvězda ultimativní vánoční klasiky Sám doma. Ten už se dokonce pochlubil i fotkou z natáčení, na níž pózuje s hereckou kolegyní Leslie Grossman.

Leslie Grossman a Macaulay Culkin | Foto: FX Network

V jubilejní sezóně se objeví i největší herecké stálice seriálu jako Evan Peters a Sarah Paulson, kteří si zatím zahráli ve všech řadách s výjimkou deváté. Dále by se měli vrátit také Lily Rabe, Billie Lourd, Frances Conroy, Adina Porter, Angelica Ross a Finn Withrock.

Rozpočet Double Feature činí 48 milionů dolarů, což je doposud nejvíce za dobu existence seriálu.

Nová série měla mít původně premiéru již v roce 2020, kvůli pandemii ale muselo být natáčení odloženo. Dočkat bychom se jí měli ještě tento rok.

Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články