Zaklínač: Druhá řada je dotočena. Máme první záběry z placu

Zaklínač: Druhá řada je dotočena. Máme první záběry z placu 4 obrázky v galerii
Zaklínač | Foto: Netflix
Zaklínač hlásí dotočeno. Pro všechny fanoušky tohoto seriálu společnosti Netflix je to jistě dobrá zpráva, zvláště, když ji doplnila informace, že její premiéry se nejspíše dočkají ještě letos.

Netflix ví, že Zaklínač má poměrně slušnou fanouškovskou základnu a že na premiéru seriálu čeká mnoho diváků. U příležitosti zakončení natáčení proto vznikl krátký klip se záběry z natáčení a s komentářem tvůrkyně seriálu Lauren Schmidt Hissrich. Ta mimo jiné zmiňuje, že natáčení nové řady nebylo snadné, štáb se musel vypořádat s novými podmínkami, ale i s tím, že produkce probíhala pouze ve Velké Británii. Natáčení trvalo 158 dní, občas byly potřeba tři štáby, které současně natáčely různé scény, filmovalo se na 15 lokacích. Herecký štáb čítal 89 členů, ten filmový 1200. To jsou s ohledem na současné podmínky poměrně slušná čísla.

Zaklínač nyní míří do postprodukce, konkrétní termín premiéry Netflix zatím neprozradil. Ale pokud půjde vše podle plánu, mohl by Geralt z Rivie zamířit na naše obrazovky na konci letošního roku.

Ankety
Který z uvedených muzikálů máte nejraději?
Zpívání v dešti
Hello, Dolly!
My Fair Lady
West Side Story
Kabaret
All That Jazz
Rocky Horror Picture Show
Bídníci
Moulin Rouge!
Fantom opery
jiný
Nemám rád/a muzikály.
Nejnovější články:
Načíst další články