Trailer: Hororová série Saw je zpátky. Vyjma pastí slibuje hutnou detektivku a Samuela L. Jacksona v jedné z hlavních rolí

Trailer: Hororová série Saw je zpátky. Vyjma pastí slibuje hutnou detektivku a Samuela L. Jacksona v jedné z hlavních rolí 5 obrázků v galerii
Spirála strachu: Saw pokračuje | Foto: Lionsgate
Když už si myslíte, že vás nic nepřekvapí, vytáhnou tvůrci Saw takový kalibr.

Tak se to opravdu stalo. Série Saw se vrací v úplně novém stylu. Hnacím motorem je tentokrát detektivní linie s vrahem policajtů, Chris Rock u toho vypadá nečekaně stylově a záda mu herecky hlídá veterán Samuel L. Jackson, který si zahrál jeho otce. To už rozhodně stojí za pozornost.

Oficiální text distributora: Začíná se psát nová kapitola z děsivé knihy Saw. Zločinný strůjce pokřivené spravedlnosti roztáčí spirálu nečekané pomsty. Mladý detektiv Ezekiel "Zeke" Banks (Rock) a jeho parťák (Max Minghella) vyšetřují děsivé vraždy, které začínají přípomínat nechvalně známé případy z minulosti. Nevědomky se tak stanou hráči na šachovnici morbidní hry zákeřného vraha. A to ještě "Zeke" netuší, že spolu s ním bude ďábelskému plánu šíleného zločince čelit i jeho otec, vážený policejní veterán (Jackson).

Přestože se režie ujal veterán série (Darren Lynn Bousman natočil druhý, třetí a čtvrtý díl), působí nový přírůstek dostatečně odlišně, aby i divák, jehož série Saw nikdy nezajímala, minimálně pozvedl jedno obočí. Celé to má navíc příjemnou pachuť Fincherovy Sedmičky, což prostě není málo.

Snímek nese český název Spirála strachu: Saw pokračuje a do lokálních kin ho plánuje uvést společnost Vertical Ent. 24. června letošního roku.

Spirála strachu: Saw pokračuje | Foto: Lionsgate
Ankety
Navštívili jste již někdy Animefest?
Ano.
Ne.
O existenci Animefestu jsem do této doby neměl/a tušení.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist