Seriál o Obi-Wanu Kenobim ohlásil obsazení. Vrátí se několik známých tváří, včetně legendárního padoucha

Seriál o Obi-Wanu Kenobim ohlásil obsazení. Vrátí se několik známých tváří, včetně legendárního padoucha 6 obrázků v galerii
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005) | Foto: Twentieth Century Fox Film Corporation, Lucasfilm Ltd.
Jaké další herecké hvězdy uvidíme kromě Ewana McGregora v očekávaném seriálu ze světa Star Wars?

Asi nikdo nepochybuje o tom, že u Disneyho chtějí značku Star Wars dojit, co to jen půjde. S novou filmovou trilogií jim to nakonec tak úplně nevyšlo (eufemisticky řečeno), s Mandalorianem, prvním hraným SW seriálem, ale zatím slaví úspěch. Díky tomu je aktuálně v plánu hned několik dalších projektů tohoto typu. Tím nejočekávanějším je pak nepochybně dlouho plánovaný Obi-Wan Kenobi, v němž si svou roli z prequelové trilogie zopakuje Ewan McGregor. A jelikož produkce seriálu už bude brzy zahájena, Lucasfilm oznámil kompletní obsazení.

Obi-Wan Kenobi | Foto: Disney

Kromě McGregora a již dříve ohlášeného Haydena Christensena, jenž si znovu zahraje ikonického Anakina Skywalkera/Darth Vadera, se tak dále můžeme těšit na Kumaila Nanjianiho, Indiru Varmu, Ruperta Frienda, O'Sheu Jacksona Jr., Sunga Kanga či herce a režiséra Bennyho Safdieho (Dobrý časy, Drahokam). V seriálu se objeví i Joel Edgerton a Bonnie Piesse, kteří si zopakují své role Owena a Beru Larsových ze SW: Epizoda III - Pomsta Sithů.

Datum premiéry zatím oznámeno nebylo, na Disney+ by se ale šestidílná minisérie mohla (s trochou štěstí) objevit už někdy během příštího roku. Ještě letos bychom se však měli dočkat uvedení třetí řady Mandaloriana a první série The Book of Boba Fett.

Těšíte se na seriál o Obi-Wanovi?
Ano
Ne
Asi se podívám
Kdo nebo co je to Obi-Wan?
Ankety
Myslíte, že Woody Allen sexuálně zneužil svou dceru?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist