Borat opět útočí. Sacha Baron Cohen se pustil do distribuce vakcíny proti covidu. Došel si i pro Guinnessův rekord

Borat opět útočí. Sacha Baron Cohen se pustil do distribuce vakcíny proti covidu. Došel si i pro Guinnessův rekord 2 obrázky v galerii
Borat 2 | Foto: Amazon Studios
Jeho filmy se vám nemusí líbit, mohou vám připadat úchylné, přes čáru, případně absolutně nevtipné. Určitě ho ale znáte. Sacha Baron Cohen je ten typ člověka, kterého nemusíte mít rádi, ale přesto ho obdivujete. Jeho filmy a komentáře totiž nikdy neminou teč. Vždy tne do živého a to je něco, co je třeba obdivovat.

Jednak je vždy originální a druhak má odvahu, a to jsou věci, které mu nelze upřít. A svou roli rozhodně sehraje i na letošních Oscarech. Ke slovu se možná nedostane, organizátoři se ho nejspíš budou (a zcela oprávněně) bát, ale třeba najdou odvahu i oni a bude o zážitek postaráno.

Ať už to bude jakkoliv, svého vítězství už Sacha Baron Cohen dosáhl před předáváním zlatých sošek. Čím? Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan byl zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako snímek s nejdelším názvem, který byl kdy nominovaný na tuto filmovou cenu. Tím nahradil předchozího držitele rekordu, snímek Those Magnificent Men in Their Flying Machines or How I Flew from London to Paris in 25 hours 11 minutes z roku 1965, u nás známý pod názvem Báječní muži na létajících strojích.

Borat 2 | Foto: Amazon Studios

Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan je nominován na Oscara za nejlepší herečku ve vedlejší roli a za nejlepší adaptovaný scénář. Sám Sacha je ale také nominovaný na Oscara, a to za vedlejší roli ve snímku Chicagský tribunál. Už jen pro tuto srandu si přeji, aby ho vyhrál, pěkně by jim to tam asi rozpustil. :-)

Ostatně o tom přesvědčil i Jimmyho Kimmela, který si ho pozval do své show coby držitele Zlatého glóbu právě za roli v Chicagském tribunálu. O běžný rozhovor ale jít samozřejmě nemohlo, Sacha opět tnul do živého a tentokrát mu pomocnou ruku podala i manželka Isla Fisher. Jejich distribuce vakcín proti covidu nemá chybu. Více ve videu níže.

Ankety
Navštívili jste již někdy Animefest?
Ano.
Ne.
O existenci Animefestu jsem do této doby neměl/a tušení.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist