29.3.2021, 19:00

Spin-off seriálu Zaklínač našel svého hlavního hrdinu

Spin-off seriálu Zaklínač našel svého hlavního hrdinu 3 obrázky v galerii
Vikingové - Laurence O'Fuarain | Foto: History Channel
Geralta na obrazovkách společnosti Netflix vystřídá válečník jménem Fjall. Skrze jeho osud se v čase vrátíme o 1200 let před události, které známe ze Zaklínače a představíme si úplně prvního člena cechu.

Role Fjalla se v seriálu The Witcher: Blood Origin ujme irský herec Laurence O’Fuarain, známý například ze seriálu Vikingové. Doplní tak již dříve oznámenou herečku Jodie Turner-Smith, která si zhostí úlohy Éile.

Fjall se narodil do kmene válečníků, jejichž povinností je chránit krále. Během jedné bitvy však Fjall přichází o milovanou osobu, která se mu snažila zachránit život. Výčitky svědomí a touha po pomstě nedá Fjallovi spát, proto křižuje Kontinent a po boku nečekaných spojenců hledá spásu. I Éile se narodila jako válečnice, rozhodla se ale od svého kmene i královny odejít a stát se potulnou zpěvačkou. Dění na Kontinentu ji však donutí vzít do ruky znovu meč. Jak moc se jejich cesty zkříží a jak velkou roli Fjall a Éile sehrají v událostech vedoucích až ke vzniku úplně prvního zaklínače, se dozvíme spolu s premiérou seriálu The Witcher: Blood Origin. Termín premiéry zatím prozrazen nebyl, můžeme jen hádat, že se tak stane až v průběhu roku 2022, po premiéře druhé řady Zaklínače.

Kreativní Evropa
Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články