Captain Marvel 2 a Ant-Man 3 spustili přípravu na natáčení. Co o projektech víme?

Captain Marvel 2 a Ant-Man 3 spustili přípravu na natáčení. Co o projektech víme? 3 obrázky v galerii
Ant-Man a Wasp | Foto: Marvel Studios
Natáčení plánovaných snímků Black Widow a Shang-Chi se potýkalo s řadou problémů a zpoždění, což vyústilo v posouvání termínů premiér. Black Widow půjde do kin a na VOD letos v červenci, zatímco Shang-Chi v září.

Studio Marvel se tím ale nenechalo rozhodit a vrhlo se do příprav na natáčení dalších dvou filmů, jejichž produkce je v plánu na letošní rok. Jedná se o snímky Captain Marvel 2 a třetí díl Ant-Mana s názvem Ant-Man & The Wasp: Quantumania. Natáčení obou snímků odstartuje již za dva měsíce - tedy na konci května. Captain Marvel zavítá do Los Angeles a do Londýna, kde se bude částečně natáčet i třetí Ant-Man (kromě této lokace se podívá též do Atlanty).

V současné chvíli probíhá natáčení tří dalších snímků studia Marvel na třech různých lokalitách. Spider-Man: No Way Home vzniká v Atlantě, Doctor Strange in the Multiverse of Madness v Londýně a Thor: Love and Thunder v Austrálii.

Captain Marvel | Foto: Marvel Studios

A co o plánovaných snímcích dosud víme? S Captain Marvel 2 se vrací postava Carol Danvers (Brie Larson), jedné z nejmocnějších hrdinek vesmíru. Není tedy divu, že když se Země ocitne uprostřed války mezi dvěma mimozemskými rasami, nemůže jen nečinně přihlížet a nechat válčící strany, aby Zemi během svého konfliktu zničily. Děj se bude odehrávat zhruba deset let před událostmi snímku Iron Man (2008). Vedle Brie Larson se v dalších rolích představí Teyonah Parris (jako Monica Rambeau) a Iman Vellani (jako Kamala Khan alias Ms. Marvel). Režírovat bude Nia DaCosta. Premiéra Captain Marvel 2 je v plánu na 11. listopadu příštího roku.

Ant-Man a Wasp | Foto: Marvel Studios

Ant-Man 3 zatím přesné datum premiéry vybrané nemá, připadá jen na rok 2022. Do hlavních rolí se vrací Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas a Michelle Pfeiffer. Zápletka je zatím držena pod pokličkou, ale známe hlavního záporáka filmu - je jím Kang the Conqueror, kterého se ujme Jonathan Majors. Potřetí bude režírovat Peyton Reed.

Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články