Sharon Stone znovu šokuje: tvrdí, že jí chirurg zvětšil poprsí, aniž by k tomu dala souhlas

Sharon Stone znovu šokuje: tvrdí, že jí chirurg zvětšil poprsí, aniž by k tomu dala souhlas 3 obrázky v galerii
Z obalu knihy The Beauty of Living Twice | Foto: Allen and Unwin
Sharon Stone se nedávno postarala o slušný rozruch ochutnávkou ze svého nového memoáru, v němž popisuje nátlak mužských producentů, kteří ji údajně opakovaně nutili k sexuálním scénám a dokonce i k sexu s hereckými kolegy. A to ani nemluvíme o tom, že v legendárním "přehoď nožku" momentu ze Základního instinktu prý nemělo být nic vidět.

Neuběhl ani týden a Stone přichází s dalším prohlášením, které nepochybně opět slušně zahýbe internetem. Tentokrát obvinila nejmenovaného chirurga z toho, že když ji v roce 2001 odstraňoval benigní nádor, současně jí zvětšil při zákroku poprsí, aniž by se o to Stone prosila: "Když jsem si sundala bandáž, zjistila jsem, že mám plnější prsa a on mi na to řekl 'jdou lépe s vašimi boky'. Změnil mi tělo, aniž bych o tom dopředu věděla nebo k tomu dala souhlas."

Když ho později herečka ohledně nevyžádané změny konfrontovala, chirurg jí měl odvětit, že si myslel, že bude s většími a lepšími prsy vypadat lépe.

Sharon Stone knihu, která nese název The Beauty of Living Twice, napsala sama. Na pulty obchodů se podívá již zítra (zatím jen v anglickém jazyce).

Základní instinkt | Foto: TriStar Pictures
Ankety
Myslíte, že Woody Allen sexuálně zneužil svou dceru?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist