Známá sniperská videohra se dočká filmové adaptace. Postarají se o ni zkušení tvůrci snímků Assassin´s Creed a Rampage: Ničitelé

Známá sniperská videohra se dočká filmové adaptace. Postarají se o ni zkušení tvůrci snímků Assassin´s Creed a Rampage: Ničitelé 3 obrázky v galerii
Sniper Elite 4 (2017) | Foto: Rebellion
Populární videohra Sniper Elite, ve které s profesionálním odstřelovačem postupně odrovnáváte jednoho nácka za druhým, se dočká filmového zpracování. Posvítí si na něj režisér, který už má pár akčních snímků za sebou.

Režisér Brad Peyton, který stojí za filmy jako San Andreas (2015) a Rampage: Ničitelé (2018), připravuje filmovou adaptaci videoherní série Sniper Elite od britského studia Rebellion. Informoval o tom týdeník Variety. Filmový děj by se měl točit kolem protagonisty Karla Fairburnea, který je hlavním hrdinou druhého, třetího a čtvrtého dílu videoherní série, v níž musí hráč opatrným způsobem postupně likvidovat své cíle odstřelovací puškou. Film by se však od svého videoherního protějšku měl v mnohém lišit, především ve svém ději. Ten se bude odehrávat během druhé světové války v Londýně, kde se Fairburne bude muset pokusit uchránit Winstona Churchilla před smrtícími zabijáky nacistického Německa, k čemuž mu nepochybně dopomůžou právě jeho sniperské dovednosti.

Přestože bychom se ve filmu měli opět dočkat boje dvou profesionálních sniperů, nečekejte žádnou vážnou záležitost à la Nepřítel před branami (2001). Peytonova adaptace by měla být odlehčenějším filmem, který by svým duchem měl připomínat Sherlocka Holmese (2009) a Agenta bez minulosti (2002). O produkci se postará Jean-Julien Baronnet, který stojí například i za vznikem Assassin´s Creed (2016).

Sniper Elite 3 (2014) | Foto: Rebellion
Ankety
Myslíte, že Woody Allen sexuálně zneužil svou dceru?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist