25.3.2021, 08:38

Prima chystá tak trochu jiné Vyvolené. Do vily tentokrát nažene influencery

Prima chystá tak trochu jiné Vyvolené. Do vily tentokrát nažene influencery 10 obrázků v galerii
Lada Horová | Foto: FTV Prima
Na domácí televizní obrazovky se blíží nová reality show.

TV Prima v současnosti připravuje reality show s názvem Like House. Ta základním konceptem připomíná legendární VyVolené. Skupina soutěžících bude uzavřena do jedné vily, kde spolu budou muset pod neustálým dohledem kamer tři měsíce žít a plnit různé úkoly a soutěže.

Soutěžícími však tentokrát nebudou obyčejní lidé, ale influenceři, známí předně ze stále populárnější sociální sítě TikTok.

Diváci tak budou moci sledovat každodenní život svých oblíbenců, jak zvládají různé výzvy, které jim tvůrci připraví, a jak se budou snažit získat jejich sympatie a s tím související výhru v hodnotě půl milionu korun. Právě diváci skrze hlasování určí, kdo se stane vítězem.

Na začátku dubna se tak do vily nastěhují influenceři Tomáš Běhounek, Lada Horová, Adam Kajumi, Marie Rosecká, Barbora Stříteská, Jan Svěcený a Marek Valášek. Soutěže se původně měla zúčastnit ještě devatenáctiletá Barbora Chvojková, ta však musela odstoupit ještě před začátkem natáčení. Jakožto studentka zdravotní školy má povinnost pomáhat v nemocnici v souvislosti s pandemií. Aktuálně tedy producenti pořadu zvažují, zda místo Chvojkové do show vyberou nového účastníka.

Vila, do které se influenceři již brzy nastěhují, se nachází nedaleko Berouna ve Středočeském kraji. K dispozici v ní budou mít kromě obvyklého vybavení také posilovnu, saunu, bazén, vířivku a zahradu uprostřed křivoklátských lesů s výhledem na hrad Točník. I tentokrát bude vila obsahovat "zpovědnici", v níž se budou moci soutěžící divákům svěřit se svými pocity, názory či soutěžní strategií.

Like House | Foto: FTV Prima
Těšíte se na novou reality show?
Ano!
Ne
Na reality shows zásadně nekoukám
Ankety
Hlasujte o nejlepším filmu letošní přehlídky Be2Can
Alcarràs
Předtím, nyní a poté
Krvavé pomeranče
Chlapec z nebe
Casablanca Beats
Černé brýle
Poslední střih
Událost
Svatý pavouk
Neuvěřitelné, ale pravdivé
Leonora Addio
Pacifiction
Rimini
Robe of Gems
V prach se navrátíš
Kousek nebe
Takové to léto
R.M.N.
JFK návrat: Za zrcadlem
Rebel
Nejnovější články:
Načíst další články