23.3.2021, 16:10

Pořadatelé Comic-Conu Prague 2021 oznamují přesun na podzimní termín a další hvězdné hosty

Pořadatelé Comic-Conu Prague 2021 oznamují  přesun na podzimní termín a další hvězdné hosty 8 obrázků v galerii
Suanne Braun | Foto: Comic-Con Prague
Dnes pořadatelé oznámili přesun konání Comic-Conu Prague na podzimní termín. Druhý ročník festivalu proběhne od 15. do 17. října 2021 v pražském O₂ universu. Všichni hvězdní hosté, kteří již byli dříve oznámeni, přislíbili účast i v říjnovém termínu.
Ray Stevenson | Foto: Comic-Con Prague

Nově se fanoušci mohou těšit i na herce Raye Stevensona (Dexter, Thor, Vikingové), herečku Suanne Braun (Hvězdná brána), výtvarníka Nikkarina a tvůrce speciálních efektů Jiřího Kilevníka. Navíc k tomu proběhne v neděli 9. května on-line event Comic-Con Prague: Home edition.

Suanne Braun | Foto: Comic-Con Prague

Doufali jsme, že budeme moci v termínu 7. - 9. května Comic-Con Prague uspořádat. Z hlediska vývoje pandemie nám ale nezbylo nic jiného, než akci ještě jednou přeložit. Abychom ale potěšili a povzbudili fanoušky v této nelehké době, rozhodli jsme se na 9. května připravit jednodenní on-line event. Akce Comic-Con Prague: Home edition bude pro majitele vstupenek přístupná zdarma, pro ostatní za malé vstupné,“ říká Pavel Renčín, marketingový ředitel společnosti Active Radio, která akci spolupořádá.

Všechny vstupenky zůstávají v platnosti. Navíc pořadatelé fanouškům nabízí možnost refundace vstupenky do 31. března 2021.

Comic-Con Prague 2021 proběhne později. Herci ze Stranger Things, Blade Runnera a Highlandera přesto přijedou Comic-Con Prague 2021 proběhne později. Herci ze Stranger Things, Blade Runnera a Highlandera přesto přijedou

Druhý ročník Comic-Conu Prague proběhne v termínu od 7. do 9. května 2021 v pražském O₂ universu. Přesun z únorového na květnový termín dnes...

Přehlídka se přesouvá na říjen 2021. | Foto: Comic-Con Prague

Původně měl Comic-Con Prague 2021 proběhnout již v únoru. Vzhledem k vývoji pandemie pořadatelé věří, že na podzim se situace již uklidní a fanoušci si budou moci v plném rozsahu užít druhý ročník festivalu.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články