Tom Hardy rozpoutá s režisérem kultovních Zátahů krvavé akční peklo

Tom Hardy rozpoutá s režisérem kultovních Zátahů krvavé akční peklo 7 obrázků v galerii
Tom Hardy | Foto: Warner Bros.
Čeká fanoušky akce nová filmová lahůdka?

Britský scenárista a režisér Gareth Evans je můj velký oblíbenec a každou zprávu o jeho nových projektech vyhlížím s obrovskou dychtivostí. Jde přitom o relativně mladého tvůrce (nar. 1980), který zatím natočil pouze pár filmů a spolupracoval na jednom seriálu. Jenomže dva z té hrstky filmů se prakticky ihned po svém uvedení zařadily mezi klasiku akčního žánru. Řeč je o kultovních indonéských snímcích Zátah a Zátah 2, dvojici temných a zatraceně brutálních pecek, které svým stylem a libovolnou akční scénou drtí většinu žánrové konkurence. Ve velmi podobném duchu se pak nese i loňský seriál Gangs of London, na němž se Evans podílel jako jeden z hlavních tvůrců a dvě (nejlepší) epizody i sám režíroval.

Zátah | Foto: 2012 - Sony Pictures Classics

Nyní se objevila zpráva, že Evans podepsal exkluzivní smlouvu s Netflixem (pro nějž už před pár lety natočil drsný horor Apoštol), v níž se zavázal, že bude pro veleúspěšnou streamovací platformu produkovat a režírovat filmy.

Apostle | Foto: Netflix

Prvním snímek, co pro Netflix natočí, bude akční thriller Havoc, v němž si hlavní roli zahraje Tom Hardy. Film bude vyprávět o událostech po nepovedeném drogovém obchodu, kdy se bude muset protřelý detektiv (doslova) probojovat kriminálním podsvětím, aby zachránil syna mocného politika. Natáčení by mělo začít už v létě v Evansově rodném Walesu.

Nevím, jak vy, ale já se už teď nemůžu dočkat...

Ankety
Sledovali byste dále Ordinaci, i kdyby byla pouze na Voyo?
Určitě ano, seriál miluji a klidně za něj budu platit!
Možná ano, ale platit se mi za to nechce
Spíše ne, za ty peníze mi to nestojí
Nekoukal bych na to, ani kdyby za to platili oni mně
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist