19.2.2021, 10:04

Mandalorian: Přeobsazení Cary Dune v plánu není

Mandalorian: Přeobsazení Cary Dune v plánu není      4 obrázky v galerii
Mandalorian (2019) | Foto: Walt Disney Studios
Tak se zdá, že jedné z nejsympatičtějších postav povedeného seriálu ze světa Star Wars můžeme dát sbohem. Lucasfilm uvedl, že nemá žádné plány na přeobsazení postavy, kterou ztvárnila vyhozená Gina Carano.

Herečka Gina Carano už v minulosti několikrát dala najevo, že se přiklání na republikánskou stranu barikády. Ve svých tweetech nařkla demokraty z volebního podvodu, šířila konspirační teorie s rouškami a zastávala se Trumpa. Poslední kapkou pro Lucasfilm ale bylo její srovnávání momentální politické situace ve Spojených státech s holocaustem, díky čemuž byla následně vyhozena ze své role Cary Dune v seriálu Mandalorian. Co to tedy znamená pro samotnou postavu? Mnozí fanoušci doufali, že by se role mohla ujmout jiná herecká drsňačka, populárním kandidátem byla například i Lucy Lawless, kterou si mnozí zamilovali v seriálu Xena. Něco takového je ale poměrně nepravděpodobné.

Podle Hollywood Reporteru zatím Lucasfilm žádné přeobsazení neplánuje. To může znamenat dvě věci. Buď bylo rozhodnuto, že postava se už zkrátka v seriálu nikdy neobjeví, tudíž můžeme v dalších sériích třeba čekat jen nějakou zmínku o tom, jak Cara hrdinsky zemřela při nějaké bitce se zbytkem Impéria, nebo tvůrci chtějí využít její nepřítomnost ve třetí sérii, aby měli čas se dohodnout na tom, co s ní bude dál.

Ať už to bude jakkoliv, bývalou postavu vyhozené herečky beztak dlouho neuvidíme. A možná už opravdu nikdy.

Gina Carano | Foto: Lucasfilm
Ankety
Sledovali byste dále Ordinaci, i kdyby byla pouze na Voyo?
Určitě ano, seriál miluji a klidně za něj budu platit!
Možná ano, ale platit se mi za to nechce
Spíše ne, za ty peníze mi to nestojí
Nekoukal bych na to, ani kdyby za to platili oni mně
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist