Prý existuje scénář k dalšímu filmu Panství Downton

Prý existuje scénář k dalšímu filmu Panství Downton 4 obrázky v galerii
Panství Downton | Foto: ITV
Seriál Panství Downton patří k jedněm z nejoblíbenějších a nejlépe hodnocených historických seriálů poslední doby. Když v roce 2016 stanice ITV odvysílala poslední šestou řadu pořadu, bylo mnoho fanoušků zklamáno.

Náplastí na bolístku se jim v roce 2019 stal film Panství Downton, který měl být velkou závěrečnou kapitolou životních peripetií jednotlivých hrdinů původního seriálu a vedl si v kinech poměrně slušně, neboť utržil přes 200 milionů dolarů.

Nemuselo by to tak ale být napořád. Hugh Bonneville, představitel seriálového i filmového hraběte Roberta Crawleyho, se v rámci rozhovoru pro rozhlasovou show The Zoe Ball Breakfast nechal slyšet, že existuje scénář k druhému filmu a že si všichni ze štábu moc přejí, aby se po tom všem, čím si celý svět v posledních měsících prošel, mohli vrátit na plac a film natočit.

Panství Downton | Foto: CinemArt CZ

Přispět by k tomu prý mohlo i očkování proti Covidu19, jelikož řada jeho hereckých kolegů je starších ročníků (Maggie Smith, Lesley Nicol, Jim Carter nebo Phyllis Logan). Bonneville zdůraznil, že bez očkování se současná situace neuklidní a nebude možné dostat virus pod kontrolu tak, aby se mohlo zase začít normálně točit, pracovat a žít.

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články