Trailer: Finální trailer na režisérskou verzi Ligy spravedlnosti má tunu nových záběrů, temnou vizi budoucnosti a Jokera!

Trailer: Finální trailer na režisérskou verzi Ligy spravedlnosti má tunu nových záběrů, temnou vizi budoucnosti a Jokera! 7 obrázků v galerii
Liga spravedlnosti Zacka Snydera | Foto: Warner Bros.
Když přišla do kin Liga spravedlnosti a ve velkém propadla, řešilo se, kolik asi původně natočeného materiálu zůstalo na podlaze střižny. Nikoho nejspíš ani v nejdivočejším snu nenapadlo, že vypadla většina práce, jakou Zack Snyder na filmu udělal.

Příliš jsme nevěřili tomu, že Snyder někdy dostane možnost svou původní vizi předvést. U Warnerů se ale nakonec chytli za nos, pochopili, jak moc špatným směrem se s DCEU vydali a rozhodli se chybu napravit. Že se ale původní dvouhodinový snímek dostane v režisérském sestřihu na dvojnásobnou délku, navíc s většinou nových záběrů, to asi tipoval málokdo.

A přesto se stalo a již 18. března zjistíme, o co nás studio připravilo v kinech (pokud vás zajímá, jak by byl film dlouhý 240 minut promítán, je třeba připomenout, že Snyder chtěl prapůvodně Ligu rozdělit na dva filmy).

Dnes tu máme finální trailer a jestli vás tohle téma zajímá, těžko se ubráníte vzrušení. Není to tak, že by upoutávka obsahovala něco vyloženě zásadního (snad až na Jokera), je ale bez debat zajímavé vidět nové střípky mozaiky:

Je ošemetné předpokládat, že jiné nutně znamená lepší. Původní kinoverze je ale natolik bezzubá a v zásadě nezajímavá, že fanoušci zřejmě ocení cokoli, co bude mít alespoň nějakou vlastní tvář. Osobně doufám, že se Snyderovi jeho sestřih vydaří. S návratem Bena Afflecka do role temného rytíře to vypadá, že je DCEU zpátky na správné cestě. Tak snad to vydrží.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera | Foto: Warner Bros.
Ankety
Který z uvedených muzikálů máte nejraději?
Zpívání v dešti
Hello, Dolly!
My Fair Lady
West Side Story
Kabaret
All That Jazz
Rocky Horror Picture Show
Bídníci
Moulin Rouge!
Fantom opery
jiný
Nemám rád/a muzikály.
Nejnovější články:
Načíst další články