Očekávaný akčňák od tvůrce Johna Wicka nabírá další a další hvězdy!

Očekávaný akčňák od tvůrce Johna Wicka nabírá další a další hvězdy! 13 obrázků v galerii
Deadpool 2 | Foto: Marvel Entertainment / Twentieth Century Fox Film Corporation
Akční novinka od jednoho z nejvyhledávanějších režisérů současnosti přenese diváka do luxusního japonského vlaku. A na jeho palubě nebudou chybět ty největší herecké hvězdy.
Brad Pitt | Foto: The Weinstein Company

Film nese název Bullet Train a poprvé jsme o něm informovali už v červenci minulého roku. Tehdy se veškeré zprávy točily kolem účasti hvězdného a čerstvě oscarového Brada Pitta, který se po Tenkrát v Hollywoodu zase vrátí k hlavní herecké úloze. A kulky budou podle všeho jen svištět, neboť japonská knižní předloha s názvem Maria Beetle pojednává o partě nájemných vrahů a jejich střetnutí ve vlakové soupravě. Projekt je navíc předběžně popisován jako spojení 'autobusové' Nebezpečné rychlosti a 'letadlového' thrilleru NON-STOP, přičemž režie se ujme vyhledávaný akční guru a bývalý kaskadér David Leitch (John Wick, Atomic Blonde).

Podle nových informací se produkce hýbe kupředu a na palubu přistupuje další velká a nestárnoucí herecká hvězda - Sandra Bullock. Držitelka Oscara za Zrození šampiona se s Pittem před kamerami setká vůbec poprvé a její účast bude pro mnoho diváků značným lákadlem - naposledy ostatně zazářila roku 2018 v hororu Bird Box, který na Netflixu lámal rekordy ve sledovanosti. Tím ale výčet slavných tváří stále nekončí a vedle hvězdné ústřední dvojice se ve filmu objeví také Michael Shannon (Tvář vody), Aaron Taylor-Johnson (Godzilla), Logan Lerman (Železná srdce) nebo Zazie Beetz (Joker).

Sandra Bullock | Foto: 2005 Lions Gate Films

Bližší informace o příběhu zatím známy nejsou, stejně jako datum premiéry. Doufejme ale, že David Leitch s atraktivním námětem a hvězdným obsazením naváže na osobitě vykreslený svět Johna Wicka a nezasekne se u bezduché blbiny ve stylu týmovky Hobbs a Shaw. Budeme zvědaví.

Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články