Krok za krokem: Z rošťácké Al vyrostla krásná maminka, která se dnes živí hlavně hlasem

Krok za krokem: Z rošťácké Al vyrostla krásná maminka, která se dnes živí hlavně hlasem 5 obrázků v galerii
Christine Lakin | Foto: ABC
Je to kulatých 30 let, co si sympatická Christine Lakin získala fanoušky po celém světě jako "trochu klučičí" Al v oblíbeném rodinném sitcomu Krok za krokem. Herečka tento týden oslavila narozeniny a tak si něco málo povíme o tom, jak se má, co dělá a jako jí to sluší.

Lakin je dnes 42 let a již ve svých dvanácti, kdy roli Al získala, věděla, že jde o velkou věc: "Když jsem zjistila, že v té show budu, řekla jsem 'Je to tady. Dokázala jsem to,' úplně mě to pohltilo. Bylo to hrozně cool, protože jsem byla fanoušek, dítě, co sledovalo sitcomy Plný dům a Perfect Strangers. Takže když přišli v pátek kamarádi na přespávačku a máma se nás ptala, co chceme jíst a na co koukat, chtěli jsme vždycky pizzu a koukat na sitcomy."

Seriál Krok za krokem se vysílal v letech 1991 až 1998 a Lakin v něm, podobně jako její seriáloví sourozenci, doslova vyrostla. "Jako dítě jsem neměla sestru ani bratra a najednou jsem jich díky seriálu měla pět. Když z placu odešel učitel, Brandon Call mě hned praštil - přesně jako velký brácha. Staci Keanan jsem byla ohromená a pořád jsem si v její přítomnosti říkala "nebuď nerd". Vnitřně jsem byla napůl kluk a v duchu jsem hrozně chtěla, aby mě Angela Watson a Staci Keanan akceptovaly jako jednu z nich," shrnula Lakin své dojmy z doby, když začala poznávat seriálové sourozence.

Její seriálová rodinka | Foto: ABC

Konec seriálu, který Lakin shrnula slovy "Byly jsem velká, šťastná rodina. Zní to jako klišé a že si vymýšlím, ale je to tak," znamenal vesměs i konec její hvězdné kariéry. Není neobvyklé, že dětští herci sitcomů poté nenajdou už uplatnění. A Lakin se bohužel do téhle vlny, navzdory nepopiratelnému rošťáckému charismatu, zařadila. Nevypadla ale ze showbyznysu úplně.

Pravidelně hostuje ve známých seriálech (Kriminálka New York, Sběratelé kostí, Taková moderní rodinka), sem tam se podívá i do světa filmu (Svátek matek, Veronica Mars). Nejvíce se v posledních letech chytla ve světě dabingu, kde je nejen členkou týmu oblíbeného kresleného seriálu Griffinovi, ale také se svým hlasem podílela na úspěšných herních sériích Rainbow Six, The Walking Dead, Mass Effect nebo Uncharted. A hlavně je také matkou.

Lakin je od roku 2014 vdaná za herce Brandona Breaulta, s nímž má dvě děti. Jejich dcera Georgia James se narodila v březnu 2016, syn Baylor v září 2018. Své dojmy z mateřství shrnula slovy, že být mámou je její zatím nejtěžší, ale současně i nejlepší role a za nic na světě by ji nevyměnila.

Christine Lakin se svým psem | Foto: Christine Lakin
Christine Lakin s manželem a dětmi | Foto: Christine Lakin
Ankety
Jaký "prokletý film" byste chtěli příště?
Kletba z temnot (2012)
Umučení Krista (2004)
3:15 zemřeš (2005)
V zajetí démonů (2013)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist