Harry Potter: Co se stalo se známými postavami populární série po konci posledního dílu

Harry Potter: Co se stalo se známými postavami populární série po konci posledního dílu 8 obrázků v galerii
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011) | Foto: Warner Bros. Pictures
Série o brýlatém čaroději s jizvou na čele skončila po konečné porážce Lorda Voldemorta v díle Relikvie smrti. Ale co se vůbec stalo s jejími známými postavami? Autorka J. K. Rowling pro mnohé z nich nenechala otevřený konec, proto se s vámi o jejich budoucnost podělíme.

Harry, Ron a Hermiona

Hrdinské trio | Foto: Warner Bros. Pictures

Náhled do budoucího života ústřední trojce jsme už dostali na konci druhé části Relikvií smrti (2011). Harry se oženil s Ginny, se kterou měli tři děti. Jamese Siriuse Pottera, Albuse Severuse Pottera a Lily Lunu Potterovou. Na ministerstvu kouzel začal pracovat jako vysoce postavený bystrozor. Na ministerstvu skončili i Ron s Hermionou, kteří spolu měli děti dvě: Rose a Huga. Ron nějakou dobu také pracoval jako bystrozor, nicméně po nějaké době pozici opustil, aby mohl pomáhat svému bratrovi Georgovi v jeho kratochvilném obchodě. Hermiona to nakonec dotáhla až na samotnou ministryni kouzel.

Draco Malfoy

Draco Malfoy | Foto: Warner Bros. Pictures

S tímto blonďatým zmijozelským pardálem to nakonec dopadlo také vcelku dobře. Oženil se s jistou Astorií Greengrass, se kterou měl syna Scorpia. Kolem Scorpiova třináctého roku ale Astoria zemřela. I přestože se Draco s Harrym nikdy nestali skutečnými přáteli, jejich vztah byl od dob konce druhé války o něco vřelejší.

Neville Longbottom

Neville Longbottom | Foto: Warner Bros. Pictures

Poslední film krapet indikuje, že Neville by mohl skončit s Lenkou Láskorádovou, ale nakonec se tak nestalo. Místo toho se oženil s jinou spolužačkou, Hanou Abottovou z Mrzimoru. Sám chvíli pracoval jako bystrozor pro ministerstvo, ale později funkci opustil, aby se mohl vrátit do Bradavic. Tentokrát však ne jak student, ale jako nový profesor bylinkářství. Žádné děti neměl, ale stal se kmotrem Albuse Severuse.

Lenka Láskorádová

Lenka Láskorádová | Foto: Warner Bros. Pictures

A když už jsme nakousli tu Lenku, rovnou se na ní můžeme podívat také. Po událostech poslední knihy se Lenka vydala na cestu napříč světem, aby mohla hledat exotická kouzelnická zvířata. Nakonec se provdala za Rolfa Scamandera, vnuka Mloka Scamandera, kterého známe ze série Fantastických zvířat (2016). Měli spolu dva chlapce: Lorcana a Lysandera.

Dolores Umbridgeová

Dolores Umbridgeová | Foto: Warner Bros. Pictures

Jedna z nejohavnějších a nejzlejších postav celého potterovského univerza se dočkala zaslouženého konce. Po konci války byla obviněna ze zločinů proti kouzelníkům z mudlovských rodin, což ji následně vyneslo doživotní vězení.

George Weasley

George Weasley | Foto: Warner Bros. Pictures

Po smrti svého dvojčete Freda už George nikdy nebyl schopný vykouzlit pořádného patrona. Naštěstí ale našel lásku ve své bývalé spoluhráčce famfrpálu, sympatické Angelině Johnesové, se kterou měl dvě děti. Pojmenovali je Fred a Roxanne.

Dudley Dursley

Dudley Dursley | Foto: Warner Bros. Pictures

Harryho bratránek Dudley se nakonec oprostil od věčného rozmazlovaní svých rodičů a začal si žít vlastním životem. Nakonec se i oženil a měl děti. S Harrym se čas od času scházel, aby poklábosili o životě. Nejlepšími kámoši asi nebudou nikdy, ale jejich vztah přestal být chladný a nepřátelský.

Ankety
Líbí se vám trailer k Betlémskému světlu?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články